O Alleen kaartjes op naam verkrijgbaar via de officiële site JOL Menno Snel overleeft motie van wantrouwen Eline is vermoord, verdachte nog steeds vrij Walcheren Kamerleden en publiek boos om affaire met toeslag kinderopvang Urmondse met mes gedood. Familie strijdt vergeefs om vervolging vriend Met deze maatregelen hoopt de or ganisatie te voorkomen dat toe gangsbewijzen voor het evenement volgend jaar mei in Ahoy voor veel geld op de zwarte markt belanden. Uitvoerend producent Sietse Bak ker: ,,We willen bedrijven die er al leen maar aan willen verdienen, de wind uit de zeilen nemen.'' Sietse Bakker raadt fans met klem aan om tickets alleen via de officiële site te kopen. De prijzen van de kaartjes variëren tussen 18,50 en 248,50 euro. Bij de laagste prijs gaat het om een plek met beperkt zicht bij een repetitie, en bij de hoogste om een staplaats in de arena bij de finale. Volgens Bakker heeft de or ganisatie er 'alles aan gedaan' om fans met een krappe beurs tege moet te komen. ,,We willen het evenement toegankelijk houden. Het evenement moet niet uitsluitend voor de happy few zijn Het moet niet iets voor de happy few zijn.'' De kaartjes gaan in drie stappen in de verkoop. De eerste tickets worden over exact een week vrijge geven, op donderdag 12 december om 12.00 uur. De tweede lichting volgt eind januari en het laatste deel medio maart. Het gaat om ongeveer 65.000 kaartjes voor in totaal negen shows: repetities, halve finales en finale. Dat het exacte aantal kaartjes nog niet bekend is, heeft onder an dere te maken met de inrichting van de zaal. Een primeur in de historie van het Songfestival: inwoners van de gemeente Rotterdam met een laag inkomen maken kans op gratis kaartjes. Het gaat dan om vijfhon derd gratis kaartjes voor de 'Grand Finale' en duizend exemplaren voor elke andere show. De organisatie maakte gisteren de namen van het veelbesproken prestentatorenteam bekend: Jan We willen bedrijven die er alleen aan willen verdienen, de wind uit de zeilen nemen Smit, Chantal Janzen en Edsilia Rombley hebben de prestigieuze klus gekregen. In financieel opzicht kreeg de NPO gisteren ook goed nieuws: de organisatie krijgt de ge vraagde 12,4 miljoen euro van het kabinet. Dat geld is er dankzij mee vallende reclame-inkomsten. P7 Nieuwsmedia 711688 555530 De Top 2000 Stembus van Radio 2 stond gisteren in Middelburg. Mensen konden daar een stem uitbrengen op hun favoriete nummer. T Zanger Danny Vera was vroeg f opgestaan en trotseerde de kou J Mr om al tokkelend op zijn gitaar een A fM kippenvel-versie van zijn ;.$m hit Roller Coaster ten gehore te brengen. Of hij ook in de Top 2000 terecht gaat komen, is nog afwachten. „Muziek is voor mij geen wedstrijd." zeeland4 »P3 »P8 Songfestival tegen woekerprijs Om zwarthandel en prijsopdrij ving tegen te gaan, geeft de or ganisatie van het Eurovisie Songfestival in Rotterdam al leen tickets op naam vrij. Ook kan iedere koper maar maximaal vier kaartjes aanschaffen en kan aan de poort om identificatie worden gevraagd. Eefje Oomen Marcel Potters Rotterdam —Sietse Bakker, producent - Sietse Bakker donderdag 5 december 2019 7°C Vanaf morgen regenachtig pzc.nl Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 261 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,60 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 8

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 1