COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Jannis Philippus de Vlieger iedereen die zich betrokken voelt ie welkom. Je hebt een steen verlegd, in een rivier op aarde, het water gaat er anders dan voorheen... Niets zal meer hetzelfde zijn- Plotseling is overleden, onze fijne, lieve vriend Jannis de Vlieger Wij wensen Marian, Marina, John, Masha, Martin en de kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte. Rink en Adinda Eric en Nicole Rob en Gerry Nathalie en Sascha Johnny en Suzan Ingrid en Cor Willy John en Renate Inge en Jan Oscar Anita en Freek Jean-Pierre en Yvonne Cees en Lotje en kinderen Groede, 02-12-19 pzc.nl/familieberichten woensdag 4 december 2019 ZV You can't always get what you want' Rolling Stones Nog vol plannen, maar het mocht helaas niet zo zijn. Volledig verslagen blijven wij achter na het onverwachte overlijden van mijn lief en maatje, onze (schoon)vader, opa, (schoon)zoon, broer, zwager en oom Groede, 1 mei 1957 f Groede, 2 december 2019 Marian de Vlieger-Dieleman Marina en John Jannie, Jerina, Jooe Masha en Martin //va, L/vy Jannis t en Theunie de Vlieger-de Vuijst Philip en Jeanet Bram t en Bets Dieleman-Wolfert Frans en Nel Bep en Izaak Ko f en Anneke Nichten en neven De herdenkingsdienst vindt plaats op de boerderij op zaterdag 7 december 2019 om 10.00 uur. Aansluitend zullen wij Jannis in besloten kring begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Daarna willen wij in de Groese Duintjes zijn leven vieren. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Marian de Vlieger-Dieleman Groese Duintjes G. de Moorsweg 5 Zeeweg 4A 4505 PD Groede 4505 PC Groede Parkeren graag Parkeren mogelijk bij Groede Podium bij Camping Groede SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 73