fyohkn Vf 12 FAMILIEBERICHTEN Vivian den Hollander Theo Wtké/rL (MmVpma pma OVERLEDEN |[f Albert van Mourik Vivian den Hollander-Hennekeij Vivian den Hollander Elodie Petrus Augusta de Bakker-Seghers Edith Johannes Cornells de Bakker Han Mevrouw Maria Emelie Josephina Burm Theodoor Herman de Meester %7V woensdag 4 december 2019 Geschokt zijn wij door het droevige bericht van het overlijden van Wij wensen Ronald, Sander, Marjolein, Manon, Danny, Julia en verdere familie veel sterkte toe Giel-Jan Lisette Thomas Evelien Niek Kim Wietse Tirzah Baltus Diny Guillaume Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Ronald. Wij wensen Ronald, de kinderen en verdere familie veel sterkte en warmte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's LHC Dow Benelux B.V. Wij ontvingen het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Zij was vele jaren actief als enthousiast lid van onze activiteiten- en kantinecommissie. Je kon altijd een beroep op haar doen. We bedanken haar voor de grote inzet voor onze vereniging. We wensen Ronald, Sander en Marjolein, Manon en Danny, de kleinkinderen, ma Julia en overige familie heel veel sterkte met dit verlies. Mede namens alle leden en commissies, Bestuur W Schoondijke Johan van Espen, voorzitter a.i. Alsje ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, onze zus, schoonzus en tante weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Hulst: Eric de Bakker Familie Seghers Familie de Bakker 26 november 2019 Geslechtendijk 2, Sintjansteen Correspondentieadres: Hoefblad 2,4561TK Hulst De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan Curamus afdeling "De Baronie" voor hun inzet en goede zorgen. ZV Als een roos zo is het leven, 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige rozen blijven lang weer andere blijven even. Vraag niet bij welke roosje hoort, dit is het geheim van 't leven. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, melden wij u dat op 89 jarige leeftijd van ons is heengegaan onze zus,schoonzus en tante, Dit melden U: Melsele: Emielf en Gerardaf Burm-Stoel Nieuw-Namen: Constantf en Mariaf Burm-Verdurmen Oude-Tonge: Joseph f en Greet Burm-Smeets Nieuw-Namen: Albertf Burm Oostburg: Angelaf en Robf Vercauteren-Burm Hulst: Renet en Josét Burm-Vermeirssen Chimay: Prudentf en Jeannef Burm-Putman Nieuw-Namen: Emerie en Elzaf Burm-van der Heyden Haar broer, schoonzus, neven en nichten. De families: Burm en de Deckere Nieuw-Namen, 2 december 2019 Wij nodigen U uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op vrijdag 6 december 2019 om 10.30 uur, waarna crematie. De asurne zal later in besloten kring begraven worden op het r.k. kerkhof te Nieuw-Namen. Samenkomst in bovengenoemde kerk vanaf 10.10 uur. Maria ligt opgebaard in rouwcentrum WAEM Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op donderdag 5 december van 18.30u tot 19.00u. Onze blijk van dank en waardering gaat uit naar de afdeling Korenbloem van verzorgingstehuis de lange akkers te Koewacht voor de goede en persoonlijke zorgen. Blijf met ons aan haar denken. Uitvaartverz. J. WaemNieuw-Namen, tel. 0114-345695 Op 2 december 2019 overleed, omringd door zijn dierbaren, en 15 dagen na zijn Netty, onze markante vader, grootvader en overgrootvader Buitenzorg 26 juni 1926 Middelburg 2 december 2019 Saskia de Meester en Boudewijn Kluwer (in herinnering) Willemijn de Meester en Willem Roos Jan de Meester en Marleen Breen Uneco de Meester en Ifke Brunings Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Bree 48,4331 ED Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Theo op zaterdag 7 december om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze grote dankbaarheid gaat uit naarSVRZ Gasthuis - Noordbolwerk voor de liefdevolle verzorging van Theo en Netty in de afgelopen driejaar. lift up my eyes to he hills. Where does my help come from? My help comes from the Lord, the Maker of heaven and earth" Ps. 121:1-2 Ervan overtuigd dat ze onvoorwaardelijk geliefd was, heeft onze lieve dochter en zus afscheid genomen van het leven, om bij haar Vader eeuwig rust te vinden. 2 december 1997 - 2 december 2019 Cor en Annemieke Ypma - de Fouw Tanja Herbert Jesse Bente We willen God danken voor Joriens leven tijdens een dienst die gehouden zal worden op zaterdag 7 december 2019, om 10:30 uur. Daarna zullen we haar begraven. Voor de dienst, vanaf 9:45 uur, kunt u ons condoleren in De Halle, Rooseveltlaan 1a Axel Jan Steenstraat 11 4571 MP Axel V "Veilig in Jezus'armen" Wij zijn heel verdrietig nu niet meer bij ons i Axelopa en oma Ypma Axeloom Albert tante Caroline oom Jan tante Jacqueline oom Gerard tante Ellen Axel Best Axel Middelburg tante Korien oom Leendert oom Peter tante Angela De HEER heb ik lief, Hij heeft mij gehoord toen ik om hulp smeekte Hij heeft geluisterd toen ik Hem riep Psalm 116:1-2 We zijn erg verdrietig met het plotselinge overlijden van ons lieve kleinkind en nichtje Haar strijd is voorbij en ze heeft nu rust bij haar Vader in de hemel. We bidden om troost voor Cor Annemieke, Tanja Herbert, Jesse en Bente. Opa en Oma Rinus en Tannie de Fouw-Wolfert Ooms en tantes Mark Diny de Fouw-Boeije Joop de Fouw en Jurgen van Dongen Johan Jacoline de Fouw-van Alten Patrick Gerrie Pontier-de Fouw Peter Christien Kolijn-de Fouw Luuc Saskia Sipkes-Scholten Neefjes en nichtjes Martin Anniek, Evie, Rens, Isa Anneloes, TessaP Timon Mara-Lin, Abel, Pelle Peter, Ivan, Loïs Arne, MaritC, ThijsP, Bram Tom, Bart, Jochem Axel, 2 december 2019 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Wij danken hem voor zijn vakkundige bijdragen en jarenlange inzet voor Veilig Verkeer Nederland. VVN District Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 72