Martie van Bijsterveld 12 FAMILIEBERICHTEN Albert van Mourik Berend Albert Huttinga Johanna van der Ende Grietje Kusse Theo Albert van Mourik Albert van Mourik Bé Annemarie Albert van Mourik OVERLEDEN "De eerste 100 jaar zijn de moeilijkste, daarna gaat het vanzelf" En dat het vanzelf zou gaan, dat ga je missen. Na een heftig maar gelukkig kort ziekbed is heengegaan mijn man, onze zorgzame vader en opa Eindhoven, 25 februari 1941 f Middelburg, 1 december 2019 echtgenoot van Grietje Petra en Wilco Eric en Anikó Nikki Correspondentieadres Coöperatie DELA, t.a.v. Familie van Bijsterveld Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 december om 13.00 uur in de foyer van Verenigingsgebouw De Arne, Radermacherstraat 32 te Arnemuiden, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats Veerseweg te Arnemuiden. Hierna bent u uitgenodigd voor een informeel samenzijn in De Arne waar u de familie persoonlijk kunt condoleren. In het huis van Mijn Vader zijn veel woningen; Joh. IJ :2a In Jezus ontslapen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Haarlemmermeer Middelburg 19 oktober 1943 3 december 2019 Koby van Mourik- Vane Anne van Houwelingen - van Mourik André van Houwelingen Paul, Matthijs, Tom Mare van Mourik Jolanda van Keulen Alexander, Reinier, Maxim Christiaan van Mourik Eline van Mourik - Visser Sarah, Lucas, Victor, Sijbrand, Lisa Lydia Kasse - van Mourik Onno Kasse Bram, Jeanne, Lieve René van Mourik Seline van Mourik - Hamstra Florenz, Stijn, Emilia Jakob van Mourik Eva van Mourik - Legemate Salome Oude Vlissingseweg 51 4336 AB Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 6 december van 19.00 tot 20.00 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterschelde- straat 1 in Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op zaterdag 7 december om 10.00 uur. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Martie van Bijsterveld Theodoor Herman de Meester POLITIE Op zijn geliefde boerderij is hij plotseling van ons heengegaan. Intens verdrietig, maar ook vervuld met trots en mooie, dierbare herinneringen nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa. 24 augustus 1953 f 29 november 2019 Vriescheloo Noordwelle Gean Huttinga-Steur Dennis en Eveline Huttinga Linde Sofiene Marco en Frieda Huttinga Thobj Correspondentieadres: Zuidwellewekken 6,4326 SH Noordwelle Wij willen graag met jullie afscheid nemen. De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 6 december 2019 om 13.00 uur in de Corneliuskerk te Noordwelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats van Noordwelle. Hierna is er de gelegenheid om te condoleren in Ons Dorpshuis, Smidsweg 9a in Noordwelle. Maar vroeg of laat verschijnt het land. Dat elk verstand te boven gaat, waar ik volmaakt opnieuw ontmoet wie ik voorgoed was kwijtgeraakt. Jean Pierre Rawie Na een lang leven is, na een periode van afnemende gezondheid, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud oma weduwe van Willem Goedman overleden 4 september 1994 Maasland, f Middelburg, 3 februari 1925 26 november 2019 Arie en Sina Hans en Dory Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Amnestylaan 163 4336 LL Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. PM woensdag 4 december 2019 Stil en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van Grietje Kusse We wensen Grietje en de kinderen veel sterkte toe en willen hun tot steun zijn. Arnemuiden, Familie Kusse Op 2 december 2019 overleed, omringd door zijn dierbaren, en 15 dagen na zijn Netty, onze markante vader, grootvader en overgrootvader Buitenzorg Middelburg 26 juni 1926 2 december 2019 Saskia de Meester en Boudewijn Kluwer (in herinnering) Willemijn de Meester en Willem Roos Jan de Meester en Marleen Breen Uneco de Meester en Ifke Brunings Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Bree 48,4331 ED Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Theo op zaterdag 7 december om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar SVRZ Gasthuis - Noordbolwerk voor de liefdevolle verzorging van Theo en Netty in de afgelopen drie jaar. Het overlijden van onze jongste broer, zwager en oom ontroerd ons diep. In Christus geborgen in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Koby, kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Arnemuiden: Kees van Mourik Jo van Mourik - Louwerse Vlissingen: Leen van Mourik Will van Mourik - Verheij St Laurens: Cathrien Janse - van Mourik Adrie Janse (in herinnering) Rhenen: Riekie Wesselink - van Mourik Dirk Wesseling (in herinnering) Neven en nichten Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Hij is op meerdere functies werkzaam geweest in Middelburg en Vlissingen. In onze herinnering gedenken wij een man die met grote inzet en toewijding zijn beste krachten aan de politie en zijn collega's heeft gegeven. Wij wensen zijn partner en zijn familie de kracht toe om dit verlies te ven/verken. Middelburg, 3 december 2019 Namens de collega's van de politie Zeeland-West-Brabant, Hanneke Ekelmans, politiechef Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Wij danken hem voor zijn vakkundige bijdragen en jarenlange inzet voor Veilig Verkeer Nederland. WN District Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44