18 FAMILIEBERICHTEN Maria Bernardina Elodie Govaert Riet Johanna Suzanna Maria Eckhardt-Murre Adri de Jonge Jan Westveer Ad Ventevogel Annie Cevaal Piet Paulusse Wij hebben zoveel mooie herinneringen aan momenten groot en klein Die zorgen voor een lach naast verdriet en pijn En weet je dat mooie stralende sterretje daar bovenin dat ben jij Ver weg maar tegelijkertijd heel dichtbij Verdrietig nemen wij afscheid van Anja Bouterse In de leeftijd van 58 jaar Namens alle cliënten en medewerkers van Scheldestraat 56D Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Arnemuiden: Wim en Willie Korstanje Schuit Han Schuit Ariëlla en Jeroen Arjan en Esmee Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Zij verliet allen die haar zo innig dierbaar waren, om terug te keren naar allen die ze zo miste en liefhad Groede, 3 mei 1934 t Zuidzande, 26 november 2019 Jacques t en Yvonne Euan Justin Melissa en Gerben Maire en Dylan Margot en Paul Glenn, Jordy Marc en Mary Mathijs, Jacqueline Familie Govaert Correspondentieadres: DELA t.a.v. Fam Govaert Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 5 december om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Marien de Zwart DANKBETUIGING Dank aan iedereen voor alle lieve woorden, de vele kaarten, brieven en bloemen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa Kees van Boven Het was overweldigend en hartverwarmend. Ina van Boven-Leendertse Jacco, Marianne, Lucie, Patrick, Arian,Youp Kortgene, november 2019 f Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante Het heeft ons erg goed gedaan. Joop en Els Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2019 V Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. A. Eckhardt Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, november 2019 Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij hebben gekregen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Jannie Paulusse-van Dalen Kinderen en kleinkinderen Hoedekenskerke, november 2019 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overoma Maria Leendertse-Dekker zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. De herinneringen aan haar zullen niet vervagen. Namens de familie: M. Leendertse Kapelle, november 2019 Dankbetuiging De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en omi Lena Lourenssen - Dekker Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Familie Lourenssen Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Christien de Jonge Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, november 2019 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden en uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze lieve schoonvader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Dit heeft ons erg goed gedaan. Familie Westveer Familie Mol Familie Faasse November 2019 «èssy zaterdag 30 november 2019 Zacht en kalm is overleden onze zwager en oom We wensen Janneke, haar kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke periode. Fam. Verplanke - Nolet Fam. Verplanke - Zegers PM v «ua

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46