EXTRA KORTING corendon.nl/bluck-fridag Italië/SlclUë Hopps Hotel All Inclusive Bulgarije/Nessebar Aqua Paradise Hotel All Inclusive Turkije Side Nova Park All Inclusive Griekenland Kos Aegean View Aqua All Inclusive Griekenland Kreta Mediterraneo Hotel All Inclusive Egypte/ El Gouna Panorama Bungalows All Inclusive Portugal/Algarve The Patio Suite Hotel All Inclusive Canarlsche Eilanden Gran Canaria Mirador Maspalomas ★★★V All Inclusive Spanje/Ibiza Marble Stella Maris All Inclusive 0237510606 Zie aanbiedingen en voorwaarden op corendon In het sfeervolle Mazaro Entertainment voor jong oud del Vallo Pizzeria a-la-carterestaurant Op loopafstand von het strand Beoordeeld met een 8.0 Nieuw hotel met gratis toegang tot oquapark 500 meter van het strand Ruime familiekamers Volop entertainment Klantbeoordeling: 8.7 Zwembad met glijbanen 3 a-la-carterestaurants Heerlijk Spa Center Gratis wifi Badhanddoekenservice Beoordeeld met een 8.5 Meerdere waterglijbanen en watertoestellen Prachtig uitzicht Miniclub voor de kinderen 2 bars Klantbeoordeling: 8.2 500 m van het zandstrand Volop kinderanimatie Comfortabele kamers Waterpark met 2 glijbanen Gratis wifi Klantbeoordeling: 8.2 In het centrum van El Gouna Privéstrand in de lagune Een duikcentrum Zwembad met kinderbad Spa Center Klantbeoordeling: 8.1 Ideaal aparthotel voor families Gratis shuttle naar het strand 2 zwembaden met kinderbad Gratis wifi Compleet gerenoveerd Klantbeoordeling: 8.2 Volledig gerenoveerd Een Spo Center Hotel voor het hele gezin Gratis wifi Shuttleservice naar het strand Klantbeoordeling: 8.3 Gerenoveerd 4-sterrenhotel Uitgebreide All Inclusive Ontworpen naar wensen van Ned. sprekende guest relations de klont Klantbeoordeling: 8.5 Deze prijzen zijn per persoon en gebaseerd opeen vanafprijs bij een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten €25 per boeking. Bekijk alle aanbiedingen op corendon.nl/black-friday. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 28