e Maria Bernardina Elodie Govaert Riet 18 FAMILIEBERICHTEN Karin Vandervloet Ad Ventevogel Cornelia Margaretha Barra-van Houte Etienne Jean Gaelens OVERLEDEN Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Zij verliet allen die haar zo innig dierbaar waren, om terug te keren naar allen die ze zo miste en liefhad Groede, 3 mei 1934. t Zuidzande, 26 november 2019 Jacques t en Yvonne Euan Justin Melissa en Gerben Maire en Dylan Margot en Paul Glenn, Jordy Marc en Mary Mathijs, Jacqueline Familie Govaert Correspondentieadres: DELAta.v. Fam Govaert Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 5 december om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Bernard Hendrik Gieben (Ben) Marien de Zwart Met droefheid hebben we kennis genomen van het bericht dat op 26 november 2019 is overleden onze oud-medewerker en collega John van der Weele John is 73 jaar geworden. Op 1 oktober 1973 is John in dienst gekomen van de raffinaderij als Oil Movements Operator. Via een aantal carrièrestappen werd hij genoemd tot Shift Supervisor Offsites en deze functie heeft hij tot aan zijn pensionering in oktober 2006 vervuld. Wij herinneren ons John als een betrokken, loyale en zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij de verwerking van de grote verlies. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Wij hebben zoveel mooie herinneringen aan momenten groot en klein Die zorgen voor een lach naast verdriet en pijn En weet je dat mooie stralende sterretje daar bovenin dat ben jij Ver weg maar tegelijkertijd heel dichtbij Verdrietig nemen wij afscheid van Anja Bouterse In de leeftijd van 58 jaar Namens alle cliënten en medewerkers van Scheldestraat 56D We zijn verdrietig dat we afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Jolanda Wachtels - van Oudenaarden Jolanda heeft zich 19 jaar lang met hart en ziel ingezet voor de kinderen bij Kibeo in Goes. De peuters waren haar grote passie. We hebben Jolanda gekend als een lieve, betrokken en vooral creatieve collega. Onze gedachten gaan uit naar haar man Peter, kinderen Joyce, Leroy en Arantza en kleinkinderen Ryder en Sara Rose, in deze moeilijke en verdrietige tijd. Directie en alle collega's Kibeo DANKBETUIGING - Corrie - W1 Fons de Kort zaterdag 30 november 2019 ZV "Morgen weer een dag..." May you grow up to be righteous, May you grow up to be true, May you always know the truth And see the lights surrounding you. May you always be courageous, Stand upright and be strong, May you stay forever young, Forever young, forever young, May you stay forever young. Bob Dylan Den Haag 4 april 1958 f Hulst 27 november 2019 We zullen hem missen als man, vader en grootvader Marleen Blommaert Zijn dochters Kirsten, Femke en Myrthe Hun partners Jaro en Maxim En kleinkinderen Emma Linou, Babiche en Philippa We vieren het leven van Ben en nemen afscheid van hem op 4 december om 11:00 uur in de H. Catharinakerk, Hengstdijksestraat 4, 4585 AB te Hengstdijk Kom zoals je bent, want zoals twee wijsgeren uit Den Haag al zeiden: "Zoek jezelf broeder, vind jezelf, wees en blijf alleen jezelf. Zoek jezelf zuster, vind jezelf, wees en blijf alleen jezelf." Simplistisch Verbond Correspondentie-adres: Sasdijk 314561 RS Hulst Zacht en halm is overleden onze zwager en oom We wensen Jannehe, haar hinderen en hieinhinderen veel hracht en sterhte toe in deze moeilijhe periode. Fam. Verplanhe - Nolet Fam. Verplanhe - Zegers Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering Op een moment dat wij het niet verwachtten hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en oma 21-10-1948 24-11-2019 Frangois Vandervloet Rob en Ginette Samantha Amanda Conny en Peter Mikey Kaylee Nieuwerkerckeplein 38 4335 EV Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Arnemuiden: Wim en Willie Korstanje - Schuit Han Schuit Ariëlla en Jeroen Arjan en Esmee Na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en omi Sluis hebben wij enorm veel hartverwarmende reacties ontvangen. Hiervoor willen wij u graag hartelijk bedanken. Het doet ons goed om te weten dat zij door velen zo werd gewaardeerd. De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Sluis, november 2019 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die we hebben ontvangen na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en leuke pepe Het is ons tot grote steun. Annette Gaelens-Roegiers Kinderen en kleinkinderen r Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Kort november 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 145