L L L L L L ZWEEDSE PUZZEL 1, T T T T 6 X KANS OP EEN PIZZARETTE COOL WALL T.W.V.C 57,99 Week TELEFOONNUMMER 0909-5010156 QUIZFILIPPINE helemaal dwars ligger overdosis even gods dienst tip schaap uitroep af scheids groet 2 vogel harde klap boom vlaag van verdriet een hele poos T 6 chocola dedrank atmosfeer (afk.) Engelse titel circa danku senior 4 zaad ten uwent verwis seling en (Frans) 5 dagblad geniepig ogenblik spot 3 spil saai intensive care radio actief gas gelijk luidend sluis T vrouw van Jakob 8 in schijn land in Afrika 7 argentum deel van een vaartuig tangens 1 opstel *5%. Met de feestdagen gaan we het anders doen. We eten met z'n alle pizza! En met de Plzzarette® van Emerio bakt Iedereen lekker zijn eigen pizza met ingrediënten naar eigen smaak Deze Pizzarette® Cool Wall (voor 4,6 of 8 personen) is een pizza oven met een handgemaakte terracotta koepel die niet heet wordt aan de buitenkant. Met deze pizza gourmet set maakt iedereen zelf zijn eigen mini-pizza's, gewoon aan tafel, binnen 5 tot 7 minuten perfect gaar. Dankzij de bakplaat met anti-aanbaklaag kun je de pizza's direct op de bakplaat bakken voor een nog beter bakresultaat. www.pizzarette.com Zo doet u mee! Los de prijspuzzel op. U kunt uw oplossing tot woensdag as. 12.00 uur als volgt doorgeven: spreek uw oplossing in door te bellen naar 0909-5010156 (45 ct. per gesprek) of sms ZW(spatie)oplossing naar 3553 (45 ct. per ontvangen bericht). Tarieven zijn excl. de gebruikelijke kosten. Prijswinnaars krijgen bericht. Druk- en zetfouten voorbehouden. Geen retour-sms ontvangen? Waarschijnlijk bent u niet gemachtigd om mee te spelen. Neem contact op met uw provider. 1 2 3 4 5 6 7 8 Vul de woorden in volgens de gegeven omschrijvingen, breng ver volgens de letters over naar het balkje onder het diagram. Bij juiste invulling leest u daar een citaat van Michel Houeliebecq. 1 Hoe heet de zoon van de stripfiguur Midas? 2 In welk Zuid-Hollands dorp staat het Rien Poortvlietmuseum? 3 Wat is de achternaam van de schrijver van 'De kleine waar heid'? 4 Welke accessoire droeg Joan Franka op het Eurovisiesong festival in 2012? 5 Verbastering van de Hebreeuwse schrijfvorm van de naam van God (Jahweh). 6 Waren prins Claus en prins Friso van de vereniging De Hol- landsche Molen. 7 De laatste levert bij klaverjassen tien extra punten op. 8 Welke architect heeft het Guggenheim Museum in New York ontworpen? 9 Van welk hondenras is Snoopy? 10 Hoe heet de hoofdpersoon in de roman 'Die Blechtrommel' van Günter Grass? 11 Aan deze limonade is koolzuur toegevoegd. 12 Welke bloem is het zinnebeeld van reinheid? 13 Welke graaf van Holland had de bijnaam 'der keerlen god'? 14 Hoe heet de schilder van 'Sint-Nicolaasavond' en 'Het oeste- reetstertje'? OZ-30-11-19

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 132