The Beatles Legendarische muziek van Muzikaal eerbetoon aan Simon Garfunkel in Het Koninklijk Concertgebouw The Cavern Beatles zorgen voor een onvergetelijke avond Please Please Me, Twist and Shout, Can't Buy Me Love, Help!, Ticket to Ride, Michelle, All My Loving en HeyJude. The Beatles hebben de muziekgeschiedenis blijvend veranderd met hun iconische nummers. In 1969 gaf de Britse popgroep voor de laatste keer een liveconcert in de originele bezetting. Toch kan het Nederlandse publiek binnenkort genieten van het unieke geluid dat deze band kenmerkt. Op dinsdag 24 maart treden The Cavern Beatles op in Het Concertgebouw in Amsterdam. Deze groep is dé tributeband van The Beatles. In uiterlijk, stemmen en bewegingen lijken ze sprekend op de originele Fab Four. In een verbazingwekkend levensechte en twee uur durende show presenteren The Cavern Beatles een werkelijk perfecte live-imitatie van een Beatles concert waarbij alle bekende songs voorbijkomen. Tot in de kleinste details streven de muzikanten perfectie na. Er worden zelfs originele retro-VOX-versterkers De band The Cavern Beatles zijn vernoemd naar en volledig erkend door de legendarische club in Liverpool waar de originele Beatles sinds 1961 maar liefst 292 keer optraden. Dit illustreert de uitzonderlijke kwaliteit van het concert. Een optreden van The Cavern Beatles is keer op keer een belevenis. De muzikanten wisselen maar Liefst vier keer van kostuum. Licht, geluid en keuze van de songs zijn perfect op elkaar afgestemd. Het hele concert wordt met slechts vier muzikanten uitgevoerd en dat is uniek. Er wordt op geen enkele manier bandmuziek gebruikt ter ondersteuning. The Cavern Beatles zijn - net als de originele Beatles - in staat om op basis van hun muzikale talent en zonder veel technische ondersteuning voor een onvergetelijke avond te zorgen. Tel daar de unieke ambiance van het World Forum Theater en Het Concertgebouw bij op en alle ingrediënten voor een bijzondere voorstelling zijn aanwezig. Bright Eyes, Mrs Robinson en Scarborough Fair. De muziek van Simon Garfunkel is legendarisch. Op 30 maart 2020 brengt de Simon Garfunkel Revival Band een groots eerbetoon aan dit illustere duo in Het Concertgebouw in Amsterdam. De musici vertolken het beroemde repertoire op onnavolgbare wijze. Ze wisten al eerder het Nederlandse publiek te veroveren met hun bijzondere sound die vrijwel niet van het origineel te onderscheiden is. Alle grote hits van Simon Garfunkel komen voorbij tijdens dit bijzondere concert dat liefhebbers van dit genre niet mogen missen. De voorstelling is dan ook een ware ode aan de unieke stijl en de uitzonderlijke klasse van Simon Garfunkel. De kwaliteit van de Simon Garfunkel Revival Band is uitzonderlijk hoog. Ze benaderen het geluid van de 'echte' Simon Garfunkel op een verbluffende manier. Niet voor niets weten fans al jaren massaal de weg naar hun concerten te vinden. Om de voorstelling van de groep in Het Concertgebouw extra cachet te geven, wordt ook dit keer een extra segment strijkers aan de band toegevoegd, zodat de wereldberoemde evergreens van Simon Garfunkel nog specialer klinken. In combinatie met de bijzondere locatie maakt dit van de voorstelling in Amsterdam een onvergetelijke belevenis. Meerdere instrumenten Inmiddels hebben meer dan 250.000 muziekliefhebbers de concerten van de muzikale talenten van de Simon Garfunkel Revival Band bezocht. Qp verzoek van de vele fans in Nederland keren ze daarom - samen met het strijkersensemble - eenmalig terug naar het prestigieuze podium van Het Concertgebouw. Op uitmuntende wijze vult het gezelschap een avond met de heerlijke muziek van het wereldberoemde duo Simon Garfunkel. Er bestaat onder kenners geen twijfel over: de zang van leadzangers Michael Frank en Guido Reuter komt vrijwel exact overeen met de stemmen van Paul Simon en Art Garfunkel. Ze bespelen daarnaast ook nog eens begenadigd meerdere instrumenten. Daarmee zijn alle ingrediënten aanwezig voor een spectaculair optreden. The Music of Simon Garfunkel Bestel tickets op pzc.nl/avondje-uit Mr* gebruikt voor het optimale effect en de artiesten dragen passende kleding. Ze Lijken regelrecht uit de jaren 60 te zijn weggelopen. Dit maakt het concert van The Cavern Beatles een spectaculaire, authentieke en geloofwaardige reis terug in de tijd. Voor liefhebbers van dit genre is het concert dan ook een ware must-see- voorstelling. Maar weinig muzikanten zijn in staat om het kenmerkende stemgeluid van de originele Beatles zo dicht te benaderen. EXTRA CONCERTEN! The Cavern Beatles 6 Commerciële bijlage Alle grote hits komen voorbij tijdens dit bijzondere concert. Het is een ware ode aan de unieke stijl en de uitzonderlijke klasse van Simon Garfunkel. Bestel tickets op pzc.nl/simon Op 30 maart in Het Koninklijk Concertgebouw, Amsterdam "Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, incl. servicekosten en excL. transactiekosten. 6,7 en 8 maart in het World Forum Theater, Den Haag 9 en 24 maart in Het Koninklijk Concertgebouw, Amsterdam In een twee uur durende show presenteert dé tribute band een perfecte live-imitatie van een Beatles concert waarbij alle bekende songs voorbijkomen. Bestel tickets op pzc.nl/beatles

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54