Gusta van den Bergen 24 OVERLEDEN Wim Prenen Tilly de Rijk-Verbraeken maandag 25 november 2019 Wat zo diep in het hart zit kun je door de dood niet verliezen... De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Ireen Prenen-de Clippelaar Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: Ireen Terneuzen: Harald 11 augustus 1968 Ossendrecht: Renate en Ron Maartje, Klaas, Wytske, Eefje Breda: Harald en Nicole Juul, Teun Etten-Leur: Maureen Róbin, Franklin, Joslin Terneuzen, 21 november 2019 Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Prenen Rucphensebaan 93,4706 PH, Roosendaal U kunt afscheid nemen van Wim in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 28 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 29 november om 12.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Met pijn in ons hart nemen we, na een vriendschap van ruim 44 jaar, afscheid van onze lieve vriend Wim Prenen Wij wensen Ireen, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in de komende tijd. Adrie en Connie Kaan Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik wastoen ik alles nog kon. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, onze trotse oma en overgrootoma overleden Vogelwaarde, 23 juni 1942 t Terneuzen, 22 november 2019 Nico Linda van Craenenbroeck-De Smet Nancy van Craenenbroeck Saskia Frans Neels-van Craenenbroeck Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Van den Bergen Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt persoonlijk afscheid nemen van Gusta in het uitvaartcentrum van Monuta (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 26 november van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 november om 15.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Ivonia Charlotte Maria Van Den Branden-Verbist Yvonne René Domien Van Den Branden Cornelia Laurina Verhelst- Eckhardt Nelly de Putter - Hamelink ZV Wat zullen we onze gezellige kaartmiddagen gaan missen. "Ik heb een mooi leven gehad' weduwe van Frans de Rijk Boschkapelle, 11-4-1931 Hulst, 16-11-2019 Peter en Nelleke Matty en Benny Frank en Gerrie Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Van Riebeecklaan 50 4562 AL Hulst Naar eigen wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Je kijkt ons aan en wij, wij kunnen niet anders dan je laten gaan Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Zelfstandig, tot het einde, het leven in eigen hand houdend is overleden onze ma, schoonma en oma weduwe van ik Boschkapelle, 22 oktober 1925 t Hulst, 22 november 2019 kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jac Jordaensstraat 60, 4567 DE Clinge U kunt afscheid nemen van Yvonne in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 27 november van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 28 november om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Voorafgaand aan de uitvaart is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.00 uur. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van ZorgSaam voor hun goede zorgen. Wij zijn verdrietig omdat onze lieve oma(flat) is gestorven. In onze herinnering zal ze voortleven. Nelly 81 Henri van Vugt-Verhelst, Paulien, Benjamin, Rins, Joas Mark 81 Marleen Verhelst-van den Brink, Marijn, Nick Jorien 81 William van Vugt-Verhelst, Marit, Maurice, John Corien 81 Walter Waheed-van de Velde Perry 81 Trudy van de Velde-van Vulpen, Huug, Carlijn Nienke 81 Rob Coenen-van de Velde Pieter-Jan 81 Rianda Verhelst-den Deurwaarder, Damian, Esra Coen 81 Jolanda Verhelst-Blom, Jerrel, Emmée, Mathies Willeke 81 Perry Verstraaten-Verhelst Arjen Eva, Remco, Steyn, Lucas Maaike 81 Arnout de Visser-Verhelst Jonah, Aaron, Marise Wouter 81 Jeantine Verhelst-Dek, Joey, Shannen, Andy Jantien 81 Arjen Murre-Verhelst Elsbeth 81 Michel de Jager-Verhelst Eveline, Nanne, Yorrit, Niels Marien 81 Christianne Verhelst-van Vuuren, Jop Franka 81 Robert Back-Leunis, Neeva Maxine Intens verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Arie de Putter, in de leeftijd van 73 jaar. Eindhoven Arie de Putter Gilze Dick, Miriam de Putter - Leenders Aaron en Nathan Rosmalen Cindy, Marcel de Putter - van der Wart Steyn en Yana Eindhoven, 21 november 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55