Joep Schaeks M FAMILIEBERICHTEN 25 Elisabeth Pieternella van de Sande-Tïlroe Jozef Maria Gerard Bep Abraham Cornelis van der Endt ~Bram~ "Ome Bram" Elisabeth Cornelia Matthijsse - Jonkheer Els Matthijsse - Jonkheer Tiny Schaeks - Vroemen Joep Schaeks tu Na een rijk en intens leven is overleden sinds 28 augustus 2001 weduwe van Jannis Jacob van de Sande in de leeftijd van 94 jaar. Namens de familie, B.J. de Koeijer Goes, 21 november 2019 Correspondentieadres: B.J. de Koeijer Begonialaan 18 4401 HN Yerseke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 27 november om 16.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren en samenzijn in de koffieruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar iedereen die, op wélke wijze dan ook, in de afgelopen jaren, liefde, zorg en aandacht heeft gegeven. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud hebben wij, op een moment dat wij het niet verwachtten, afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa in de leeftijd van 90 jaar. A.N. van der Endt-van Dongen Piet en Els Patrick en Jolanda, Rick, Youri Nicole en Sandy, Julliëne, Noa, Fenna Conny en John Robin en Manon, Fleur 23 november 2019 Moerplein 73, kl032 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 28 november om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke, ingang Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in De Haven, Paardenmarkt 8, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen en de medewerkers van Moerzicht en Allévo voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig en ontdaan zijn wij door het overlijden van Een goede buur is beter dan een verre vriend "Ome Bram" dat heb jij in je leven wel aan ons bewezen! Altijd konden wij bij jou terecht, niks was teveel. We zullen je missen! Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Tante Ada, Piet en Els, Conny en John, klein- en achterkleinkinderen voor wie dit een onbeschrijfelijk gemis zal zijn. Inge Jan Diana Kees Ronny Deseré Bram Rebecca Joran, Yenthe, Vince Juliëtte Jurian, Mila Peter-Jan Conny Marco - Els - In je hart wonen mensen die er helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen ook als ze er niet meer zijn Heden overleed thuis, in zijn vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Kerkrade, 28 februari 194.2 t Gapinge, 23 november 2019 Tiny Ineke en Ad Thijs en Marleen Kleinkinderen U kunt afscheid nemen van Joep in het Rouwcentrum Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op woensdag 27 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 28 november om 12.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. In de plaats van bloemen liever een donatie aan de Nierstichting, hiervoor zijn collectebussen aanwezig in het crematorium. Na een periode van ziekte is overleden onze medemuzikant Joep was lid van ons amusementsorkest Humoreske We verliezen in hem een gedreven muzikant Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Bestuur en leden van Humoreske Juliana Korpsen DANKBETUIGING Adrie Tramper maandag 25 november 2019 PM Middelburg 18 augustus 1948 t Middelburg, 22 november 2019 Middelburg: Job Matthijsse Bas en Marjon Matthijsse - van Iwaarden Escha, Norah Roel en Angelique Correspondentieadres: Seisweg 135 4334 AG Middelburg Er is gelegenheid om Els een laatste groette brengen op donderdag 28 november om 19.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 29 november om 13.30 uur, eveneens in het uitvaartcentrum aan de Bachweg. Na het afscheid bent u welkom in de koffiekamer aldaar. Onze dank gaat uit naar Dr. Verhage en Dr. Buys, evenals naar wijkteam Griffioen van de thuiszorg, voor de liefdevolle en deskundige zorg. In plaats van bloemen liever uw gift voor het Koningin Wilhelmina Fonds. De collectebussen zijn aanwezig in het uitvaartcentrum. Moegestreden... Na een slopende ziekte van 3 jaar, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, onze moeder, schoonmoeder en "bonus" oma Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Wij wensen Job, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Middelburg: Vinus en Margriet Matthijsse - Raas Biggekerke: Jo en Els Matthijsse - Dekker Adrie Matthijsse in herinnering Tineke Matthijsse in herinnering Neven en nichten Middelburg Overweldigd door de grote belangstelling en het door u getoonde medeleven na het overlijden van mijn zwager en onze oom willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Suus Tramper Rinus Tramper Peter Tramper Wolphaartsdijk, november 2019 COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25