COLOFON Familieberichten 71 FAMILIEBERICHTEN 19 Jf DANKBETUIGING Paula Maria de Koeij er-Maas Edie Verschueren Frank van Poelje IN MEMORIAM Leo den Boeft Theo Cornelissens frS^OVERIGE BERICHTEN Monuta Isabelle Braem Arthur Vereecken Mariësse Dierick-Scheelen Onze lieve moeder is er niet meer Hier hebben we nog steeds veel verdriet om, maar door alle hartverwarmende reacties worden en zijn we erg getroost. Daarvoor alle dank. Jenny en Emmy de Koeijer De vele kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van mijn man, onze vader en opa hebben ons diep ontroerd en waren voor ons een grote steun. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Paula Verschueren-Ferket kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, november 2019 Piet Lampert 20-11-2016 20-11-2019 Voor altijd met liefde in ons hart Axel, november 2019 Mariëtte, Stefan en Marnix den Boeft Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van onze vader en opa Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen Voor Uw blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame echtgenote, mama en oma betuigen wij U onze oprechte dank. Uw steun in iedere vorm heeft ons goed gedaan. Mare Dierick Suzanne, Carlijn, Janneke Nathalie Westdorpe, 23 november 2019 DeStem zaterdag 23 november 2019 ZV Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven en kaarten hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. p» Wiï TBgy»tlrins**^ iWf, p Sonja van Poelje-Huygens Mirjam - Patrick - Zino - Zara - Marco Voor de grote belangstelling, het medeleven en de vele kaarten na het overlijden van mijn lieve man en onze vader, schoonvader, groot-en overgrootvader willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Suus Lampert-Verhage kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, november 2019 w Onze oprechte dank voor de hartverwarmde blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Dit is voor ons een grote steun geweest. Laura Cornelissens-Kerckhaert Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, november 2019 Monuta Isabelle Braem T 06-53 81 1446 E ibraem@monuta.nl I www.monutaisabellebraem.nl T SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenbndestem@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl BNDESTEM.NL7FAMILIEBERICHTEN Op bndestem.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 154