Jgj8& FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Julia Alfonsina Meersschaert Marianne Seuss - Koster COLOFON Familieberichten Bedroefd maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze pa en opa Wim van Britsom Hij overleed op 19 november 2019 in de leeftijd van 92 jaar. Paul en Diana Mathice Correspondentieadres: Grote Zwanenstraat 21,4561 AN Hulst U kunt afscheid nemen van Wim in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 25 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 26 november om 9.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Op 17 november hebben we afscheid moeten nemen van Mattie Diks-Faas echtgenote van Hein Diks Zij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Terneuzen: Hein Diks, kinderen en kleinkinderen Bachlaan 164,4536 GG Terneuzen Zoals Mattie het zelf wilde, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Gekomen tot de leeftijd der sterken is rustig ingeslapen ons ma, moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Guust Freyser Sint-Gillis-Waas, 2 augustus 1923 t Kloosterzande, 20 november 2019 Haar kinderen: George en Astrid Christa en Sjaak Agnes (in herinnering) Gonda en Rob Johanna Cornelia Maria Kalden-Bal José Uit Canada kregen wij het droevige bericht van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet Wolfert Waarde 17-02-1928 Edmonton 20-11-20191 Den Haag: H. Wolfert - Duifhuis Krabbendijke: J.N. Schwartz - Wolfert M.D. Schwartz Waterdown (Canada): H.C. Goud - Wolfert Neven en nichten We denken in liefde aan hen die ons zijn voorgegaan. Correspondentieadres: J.W. Frisostraat 13,4413 CA Krabbendijke Met verdriet laten we weten, dat we afscheid moeten nemen van onze (half)broer, die 17 november is overleden. Het is goed te weten, dat hij zijn ziekte geduldig en in vertrouwen heeft gedragen en wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan Tollenaar Familie Tollenaar Familie De Weerdt pzc.nl/familieberichten lijkt, Ié.**' as®?,1- Tfcui- .mfe'.. "iSy. Wk wêêêêl sj vrijdag 22 november 2019 weduwe van kleinkinderen en achterkleinkinderen De uitvaartdienst vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: uitvaartzorg 'de Koestering' Groenendijk 51 4587 CS Kloosterzande Gelieve schriftelijke condoleance. Wij danken alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Antonius voor hun zorg en aandacht. Je bent de wedstrijd aangegaan Je wilde hier nog lang niet weg Je wilde nog zo graag bij ons zijn en geheel terecht. Maar je verloor dit gevecht Het was een ongelijke strijd. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder echtgenote van Nicolaas Kalden Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Terneuzen: Nico Kalden Terneuzen: Renata Kalden in herinnering Oostvoorne: Angela en Ronald Hardijzer-Kalden 19 november 2019 Diepenbrockstraat 33, 4536 GH Terneuzen U kunt afscheid nemen van José in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 25 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 26 november om 12.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon heel bijzonder. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze ma en oma echtgenote van Theo Seuss Vlissingen, 5 februari 1941 Breskens, 20 november 2019 63 jaar mijn maatje... Haar echtgenoot: Theo Seuss Haar kinderen: Silvie Lucille en Rickyt Haar kleinkinderen: Maurice en Anna - Maria Lauke en James Sam en Roos Correspondentieadres: Langeweg 79 4511GB Breskens Het afscheid vindt in stilte plaats. SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55