16 FAMILIEBERICHTEN Adrie Traas OVERLEDEN Joop Nicodem Wilhelmina Johanna Pik-Zwartepoorte -Willy- Marianne Seuss - Koster Willem Quinten Nellie Moison-Steenbakker Uit Canada kregen wij het droevige bericht van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet Wolfert Waarde 17-02-1928 Den Haag: Krabbendijke: Waterdown (Canada): Edmonton 20-11-2019 f H. Wolfert - Duifhuis J.N. Schwartz - Wolfert M.D. Schwartz H.C. Goud - Wolfert Neven en nichten We denken in liefde aan hen die ons zijn voorgegaan. Correspondentieadres: J.W. Frisostraat 13,4413 CA Krabbendijke Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden Het is goed zo... Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa 1 september 1948 19 november 2019 Joke Quinten-van den Boomgaard Claudia en Rudi Youri, Kyra Ferdi en Wendy Milan, Demi Azalealaan 40 4401 GV Yerseke We hebben in besloten kring afscheid van Willem genomen. Met verdriet laten we weten, dat we afscheid moeten nemen van onze (half)broer, die 17 november is overleden. Het is goed te weten, dat hij zijn ziekte geduldig en in vertrouwen heeft gedragen en wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan Tollenaar Familie Tollenaar Familie De Weerdt vrijdag 22 november 2019 Bezige handen, nu gevouwen en stil Je leven vol werken, zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen we denken hoe fijn alles is geweest Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, onze geweldige vader en schoonvader en onze trotse opi Rotterdam, Goes, 13 februari 1939 18 november 2019 Fenneke Raymond en Nicole Fleur Ebe Sophie Onze dank gaat uit naar huisarts dr. Huijsman van Medisch Centrum Goes, dr. Lavrijssen van hetADRZ en naar de medewerkers van het Gasthuis, afdeling Hoogkamer en van Zorgcentrum Ter Weel, afdeling Schenge 2 voor de medische begeleiding en goede en liefdevolle verzorging. Wij hebben met respect gevolg gegeven aan zijn laatste wens om in familiekring afscheid te nemen. Correspondentieadres: Kloetingseweg 50,4462 BA Goes Als u geen persoonlijke rouwkaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Cod looked around His garden And found an empty space; He then looked down upon the earth And saw your tired face. He put His arms around you And lifted you to rest; God's garden must be beautiful: He only takes the best. Verdrietig laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Goes, 28 december 1930 Goes, 15 november 2019 sinds 7 januari 2000 weduwe van Han Pik Okke en Anita Jordi en Leila Giyani Adiya Albert en Margot Liselotte Sam De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 20 november te Goes. Correspondentieadres: Kerkstraat 45, 6987 AB Giesbeek Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon heel bijzonder. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze ma en oma echtgenote van Theo Seuss Vlissingen, t Breskens, 5 februari 1941 20 november 2019 63 jaar mijn maatje... Haar echtgenoot: Theo Seuss Haar kinderen: Silvie Lucille en Rickyt Haar kleinkinderen: Maurice en Anna - Maria Lauke en James Sam en Roos Correspondentieadres: Langeweg 79 4511GB Breskens Het afscheid vindt in stilte plaats. PM Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom 's-Heerenhoek, 03-09-1947 t Goes, 17-11-2019 Jan en Pietje t Rinus en Bep Cathrien en Piet Frans en Jo Neven en nichten Onze dank gaat uit naar huisarts dr. E.R.C. Rijken en alle medewerkers van Ter Weel 'het Gasthuis' voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Dregmansstraat 36,4453 AZ 's-Heerenhoek Overeenkomstig de wens van Adrie heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 94 jaar. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Familie Steenbakker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44