m
26 TELEVISIE
VRIJDAG
22 NOVEMBER
Serengeti
vrijdag 22 november 2019
Kijkcijfers woensdag 20 november
0
NPO1
05.55 Ochtendprogramma's 08.30 NOS Jour
naal 08.40 Goedemorgen Nederland 09.00
NOS Journaal 09.15 Nederland in beweging
09.30 NOS Journaal 09.40 MAX Geheugen
trainer 10.00 NOS Journaal 10.15 Tijd voor MAX
10.55 De Wereld Draait Door 11.45 NOS Jour
naal 12.35 Bak mee met MAX 13.00 NOS Jour
naal 13.20 Na Het Nieuws 14.00 NOS Journaal
14.15 Bak mee met MAX 14.30 NOS Journaal
15.35 Pauw 16.35 MAX Minicollege 17.00 NOS
Journaal 17.10 Tijd voor MAX 17.55 Politieke
partijen: PvdA
NPO2
07.00 Ochtendprogramma's 10.10 MAX maakt
mogelijk 10.25 Keuringsdienst van Waarde
11.00 NOS Journaal 11.25 NOS Journaal 11.40
Jouw stad, ons dorp 12.25 BinnensteBuiten
12.57 Politieke Partijen: CDA 13.00 NOS Jour
naal 13.10 Sportjournaal 13.25 Het uur van de
wolf: Ademtocht - De vele gevechten van Maite
Hontelé 14.25 EO Metterdaad 14.50 Sign of the
Times: Mensch 15.25 Typisch Bellingwolde
16.00 NOS Journaal 16.10 How to Be a Man
17.00 NOS Journaal 17.15 De Nieuwe Maan
17.50 Chez Benali
NPO3
06.25 Ochtend- en dagprogramma's 13.30 Nelli
en Nora 13.40 Zappelin Go 13.45 SinterWoezel
Pietje Pip 13.50 Koekiemonsters eetkar 14.00
Het Sinterklaasjournaal 14.10 Sesamstraat
14.25 Masha en de beer 14.35 BabyBeesten
Boel 14.40 Jungle Book 15.00 Kosmoo 15.30
Peperbollen 15.55 Freeks wilde wereld 16.10
Het Sinterklaasjournaal 16.20 SpangaS 16.35
#forever 16.50 Checkpoint 17.20 Junior Euro
visie Songfestival Update 2019 17.25 De buiten
dienst 17.45 Poesjes
21.30
TREURTEEVEE
VI
RTL4
06.20 Teleshop 4 06.30 RTL Nieuws (Doorl.
herh.) 09.10 RTL Boulevard 10.00 Koffietijd
11.00 Goede Tijden, Slechte Tijden 11.35 The
Bold and the Beautiful 12.10 E.R. 13.10 Teleshop
4 13.45 De bloemenstal 14.05 Beau 15.05 Dr.
Phil 16.00 Hoe zal ik het zeggen? 17.00 5 uur
live
RTL7
RTL8
<p) SBS9
(zi Ziggo Sport
Comedy Central
Cl Eurosport
1.
Journaal 20.00 uur
NPO1
1.906.000
2.
Tussen kunst en kitsch
NPO1
1.682.000
3.
Journaal 18.00 uur
NPO1
1.356.000
4.
De Wereld Draait Door
NPO1
1.319.000
5.
EénVandaag
NPO1
1.158.000
6.
Half Acht Nieuws
RTL4
991.000
7.
Het perfecte plaatje
RTL4
885.000
8.
Pauw
NPO1
860.000
9.
De reünie
NPO1
852.000
10.
RTL Boulevard
RTL4
850.000
GO
Britse natuurdocumentairereeks die een jaar
lang het leven volgt van een aantal iconische
dieren op de Afrikaanse Serengeti-vlakte.
Het is een tijd van overvloed in de Serengeti,
maar een reeks dramatische en onverwachte
gebeurtenissen zet de dierenfamilies tegen
elkaar op en brengt de relaties in gevaar.
Serengeti, 20.35, NPO1
18.00 NOS JOURNAAL
18.15 EENVANDAAG
Actualiteitenmagazine.
18.30 NOS GESPREK MINISTER
PRESIDENT
NOS SPORTJOURNAAL
18.45
SPORT
19.00 DE WERELD DRAAIT DOOR
Talkshow, gepresenteerd door
Matthijs van Nieuwkerk
vanuit Amsterdam met
actuele gasten uit de
politiek, wetenschap,
sport, cultuur en media.
20.00 NOS JOURNAAL
20.35 SERENGETI
Natuurdocumentairereeks.
21.35 ANDRÉ RIEU WELCOME TO MY
WORLD
Realityreeks. 'A Night to Remember.'
André Rieu onthult de geheimen
achter het creëren van een gedenk
waardige nacht op het Vrijthof in
Maastricht, inclusief repetities, het
ontwerpen van de jurken en het
creëren van de speciale effecten
voor het podium.
22.25 MAX PUBQUIZ
23.05 PAUW
00.10 NOS JOURNAAL
00.20 NACHTPROGRAMMA'S
18.35 BINNENSTEBUITEN
19.05 MELDPUNT
19.40 VROEGE VOGELS
20.25 2 VOOR 12
Quiz met Astrid Joosten.
21.05 VERBORGEN VERLEDEN VAN
NEDERLAND
Documentairereeks. 'Hotel Des
Indes.' Een meer Haagse plek dan
het statige en chique Hotel Des
Indes aan het Lange Voorhout is
nauwelijks denkbaar. Waldemar To
renstra zoekt uit wat zich daar alle
maal heeft afgespeeld.
22.00 NIEUWSUUR
22.55 HAAGSE LOBBY
Documentairereeks. 'Luchtgevecht
over Lelystad Airport.'
23.40 BUM EYE IN THE SKY
Oorlogsthriller van Gavin Hood
(GB/Zuid-Afrika 2015) met Helen
Mirren (Katherine Powell).
De Britse kolonel Katherine Powell
staat aan het hoofd van een geheime
dronemissie om een
groep terroristen gevan
gen te nemen in de
Keniaanse hoofdstad
Nairobi.
01.09 NACHTPROGRAMMA'S
18.00
18.15
18.25
18.30
18.40
19.00
19.25
20.25
HET SINTERKLAASJOURNAAL
FREEKS WILDE WERELD
CHECKPOINT
SPANGAS
HET KLOKHUIS
NOS JEUGDJOURNAAL
FIRST DATES
Datingshow waarin singles met el
kaar op blind date gaan in het First
Dates-restaurant.
LOUIS THEROUX: THE NIGHT IN
QUESTION
Britse documentaire.
CENTRAAL
Nederlandse dramaserie. 'Khata.' De
dromerige puber Kamal werkt met
zijn oudere broer Hatim als jongens-
prostitué in en rond Rotterdam-Cen
traal. De ouders van de broers weten
niet wat zij allemaal uitspoken.
Nederlandse tragikomische serie.
'Liefde.' Kalle wordt gedumpt door
zijn vriend Lars, maar via een rechts
zaak probeert hij af te
dwingen dat Lars toch
bij hem blijft. Uusbief
ontmoet de vrouw van
zijn dromen.
23.05 TOREN C
23.35 NACHTPROGRAMMA'S
22.30
18.00 RTL NIEUWS
18.15 EDITIE NL
Nieuwsmagazine waarin de
actualiteit op verrassende wijze
wordt belicht.
18.30 RTL WEER
18.35 RTL BOULEVARD
Actualiteitenmagazine.
19.30 RTL NIEUWS
19.55 RTL WEER
20.00 GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN
Nederlandse soap. Lucas neemt zich
voor om zijn moeder bij te staan in
het ziekenhuis. Shanti geniet van
haar date, totdat de romantiek ver
stoord wordt. Billy en Laura brullen
mee met smartlappen en hebben de
grootste lol.
20.30 THE VOICE OF HOLLAND
Muzikale zoektocht van coaches Ali
B, Waylon, Anouk en Lil Kleine naar
de beste nieuwe zang
stem van Nederland.
Presentatie: Martijn
Krabbé en Chantal
Janzen.
22.30 BEAU
Talkshow waarin Beau van Erven
Dorens de dag doorneemt met
kijkers en gasten.
23.35 RTL NIEUWS
23.50 RTL WEER
23.55 RTL BOULEVARD
00.50 BEAU
01.55 TELESHOP 4
rtL7/
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.00 FLODDER
Komische serie.
18.30 'ALLO 'ALLO!
Komische serie.
19.00 IDIOTEN OP DE WEG
Realityreeks over de
meest bizarre en gevaar
lijke situaties op de weg.
19.30 EEEEDRTL 7 DARTS:
PLAYERS CHAMPION
SHIP FINALS
Liveverslag van de finales
van dit toernooi.
00.00 QHMTHE keeper
Actiethriller van Keoni
Waxman (VS 2009) met
Steven Seagal (Roland),
Liezl Carstens (Nikita
Wells) en Steph DuVall
(Conner Wells). Wanneer
de dochter van een
vriend van politieagent
Roland Sallinger wordt
ontvoerd, riskeert Roland
zijn leven om haar op te
sporen.
02.10 TELESHOP 7
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
18.05 THE BOLD AND THE
BEAUTIFUL
Soap.
18.35 GREY'S ANATOMY
Dramaserie.
19.30 ER
Ziekenhuisserie. 'The
Long Way Around.' Carol
Hathaway is nog altijd ge
schorst en leeft noodge
dwongen enkele versnel
lingen lager.
20.30 QHM GRAND PIANO
Thriller van Eugenio Mira
(Spanje/USA 2013) met
John Cusack (Clem) en
Elijah Wood (Tom Selznick).
22.10 HOUSE
Dramaserie. 'Fidelity.' Ed
maakt zich zorgen omdat
zijn echtgenote Elise al vier
dagen uitgeput in bed ligt.
Hoewel ze achttien uur
aan één stuk slaapt, ge
raakt ze er niet bovenop.
23.05 GREY'S ANATOMY
00.05 NACHTPROGRAMMA'S
SBS
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.40 THE GHOST WHISPERER
Dramaserie.
19.30 THE GHOST WHISPERER
Dramaserie.
20.30 HUM ROGUE
Actiethriller van Greg
Mclean (Australië/USA
2007) met Caroline Brazier
(Mary Ellen), Michael
Vartan (Pete McKell) en
Stephen Curry (Simon). De
Amerikaanse reisjournalist
Pete sluit zich voor een
riviercruise aan bij een
groepje toeristen. De tocht
verandert in een nachtmer
rie door een reusachtige
krokodil die het op hen
voorzien heeft.
22.20 BOM TREMORS
Horrorkomedie van Ron
Underwood (VS 1990) met
Kevin Bacon (Valentine
McKee) en Fred Ward (Earl
Bassett).
00.10 THE VAMPIRE DIARIES
01.00 ASTROTV
11.00 DAVIS CUP KWART
FINALE
Liveverslag van een kwart
finale in de strijd om de
Davis Cup. Het toernooi
vindt plaats in de Spaanse
hoofdstad Madrid.
19.00 THE INSIDE LINE
Magazine met het laatste
nieuws en achtergronden
uit de Formule 1-wereld.
19.30 INSIDE AJAX
Laatste nieuws en
achtergronden vanaf De
Toekomst.
20.25 CLUB BRUGGE -
OOSTENDE
Liveverslag van de
wedstrijd uit de Belgische
Jupiler Pro League.
22.30 FORMULE 1 CAFÉ
Robert Doornbos, Tom
Coronel, Rob Kamphues
en Rob van Gameren leven
zich uit met de zin en onzin
in de Formule 1.
(advertentie)
06.00 The Graham Norton Show:
Best Of 12.15 Bob's Burgers 12.40
Friends 13.30 How I Met Your Mother
14.25 Modern Family 15.25 Family
Guy 16.15 Bob's Burgers 17.05
Friends 18.00 How I Met Your Mother
18.50 Modern Family 19.40 The Daily
Show 20.05 The Jim Jefferies Show
20.35 The Graham Norton Show:
Best Of 21.35 Family Guy 22.30
Roast of Johnny de Mol 00.10 Nacht
programma's
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
17.50 Schansspringen: World Cup in
Wisla (Polen) 19.15 Bulletin 19.20
Formule E: FIA Championship
(Saoedi-Arabië) 20.20 Formule E: FIA
Championship (Saoedi-Arabië) 21.20
Alpineskiën: World Cup in Sölden
(Oostenrijk) 22.15 Bulletin 22.20
Schansspringen: World Cup in Wisla
(Polen) 23.25 Bulletin 23.30 Schans
springen: Vierschansentournee
00.30 Nachtprogramma's