12 FAMILIEBERICHTEN - Corry - OVERLEDEN Johannes Jacobus de Jonge Joop de Jonge Wilhelmina Elizabeth Maartense Jacoba Johanna Flipse - Niewenhuijse Oma Flipse J.J. Fuchs Jan Joop Cornelia Poelman - la Grand tandarts Freerk Wiersum woensdag 20 november 2019 PM ...van Hem is mijn verwachting. Ps. 626 Met groot verdriet en verslagenheid geven wij u kennis dat mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, oma en overoma in de leeftijd van 90 jaar is overleden. MiddelburgC. Flipse MiddelburgStieny de Bel - Flipse Piet de Bel NisseSjako Flipse Ria Flipse - van de Wetering MiddelburgAnja Vogel - Flipse Jos Vogel Klein- en achterkleinkinderen Onze dankgaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom voor hun liefdevolle zorg en dr. van de Peppel voor de medische begeleiding. 18 november 2019 Michaëlsdreef 23 4335 BH Middelburg Wij stellen u in de gelegenheid tot condoleren op vrijdagavond 22 november van 19.30 tot 20.15 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 in Middelburg. Daar zal op zaterdag 23 november om 11.45 uur een rouwdienst gehouden worden, waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren van 11.00 tot 11.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Uw macht is groot, Uw trouw zal nooit vergaan; AI wat Gij ooit beloofd hebt, zal bestaan; De heiligheid is voor Uw huis, o HEER, Eeuw uit, eeuw in, tot sieraad en tot eer. Heel verdrietig, maar ook heel dankbaar voor wie ze voor ons is geweest, hebben we afscheid genomen van onze lieve en zorgzame oma. We zullen haar betrokkenheid en haar humor nooit vergeten. We bidden voor opa, die haar de laatste jaren zo liefdevol heeft verzorgd, om troost en kracht in dit grote verlies. Wilco en Annemieke, Willianne, Thomas, Ruben, Levi, Laurens en Julia Janneke Martijn en Mirjam, Mireille, Anne-Sophie en Tim Marieke en Alfred, Hannah, Marthe en Rhodé Frank en Esther, Joas, Aron en Ezra Jouke en Anneleen Margreet en Henk, Hemma en Nina Christiaan en Jaimy Johan en Joyce Mark en Annemarie Elisabeth en Alain Jurriaan en Diana Middelburg, 18 november 2019 Enige en algemene kennisgeving Geheel onverwachts is mijn lieve echtgenoot heengegaan, Corrie 7-10-1931 19-11-2019 Onze zorgzame vader, schoonvader en opa. Louisa Bob, Miriam Lawrence Mïkey Jan zal in besloten kring begraven worden. Correspondentieadres Mendelsohnlaan 36 4336 RN Vlissingen Geen bezoek, geen bloemen. Degenen die ik liefheb, verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden Met groot verdriet, maar ook vervuld van ontelbare mooie herinneringen, laten wij u weten, dat na een mooi leven, van ons afscheid heeft genomen mijn man, mijn maatje, onze lieve vader en trotse opa Goes 9-6-1941 Lons Ie Saunier (Fr.) 17-11-2019 Sagy (Fr.) Ineke de Jonge - Eversdijk Kats Edwin en Chantal de Jonge - van Daalen Finn De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 25 november 2019 om 14.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Mogelijkheid tot condoleren is er na afloop van de herdenkingsbijeenkomst. Dit zullen we doen met een goed glas wijn en een lekker hapje. Correspondentie adres: Marktplein 1J 4421JP Kapelle Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een bijzonder leven Een bijzonder mens Wij zijn ontroerd door het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Ineke de Jonge - Eversdijk Kapelle Marien Eversdijk (in liefdevolle herinnering) Annie Eversdijk - Slotboom Kapelle Peter Eversdijk en Jolanda Dekkinga Wemeldinge Anja Bal Michelle en Niels Len en Eline Kelly Enige kennisgeving Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante Wolphaartsdijk, 12 november 1932 Goes, 14 november 2019 Wilhelminadorp: E.W. van Zoelen-Maartense H. van Zoelen Oost-Souburg: A.C. Waterman-Maartense in liefdevolle herinnering L.F. Waterman J.L. van Leerzem Nieuw en Sint Joosland: P.A. Dekker-Maartense L. Dekker Neven en nichten De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op dinsdag 19 november op de begraafplaats te Wolphaartsdijk. Correspondentieadres Roodewijk 6,4475 PC Wilhelminadorp Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en overoma sinds 20 juli 2005 weduwe van Pauw Poelman Hoedekenskerke, 19 september 1924 Goes, 18 november 2019 Driewegen: Saar Melio - Poelman Chris Melio (in liefdevolle herinnering) Kwadendamme: Janny Poelman Dies Hoondert Klein- en achterkleinkinderen Onze dankgaat uit naar alle medewerkers van Abbekindershof, Zorgcentrum Ter Weel te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Paulushoekseweg 14,4438 NG Driewegen De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Na een jarenlange tandtechnische en vriendschappelijke samenwerking zijn we geschrokken van het plotselinge overlijden van Freerk. We zullen je grappen en spontane gesprekjes en jou erg missen. Hendriksen tandtechniek Chris Nancy Evert en medewerkers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44