FAMILIEBERICHTEN 11 OVERLEDEN Jannigje Jansen - van de Pol Jans Jans van de Pol Lieve Jans Tante Jans Jannigje Jansen - van de Pol Jans Jansen - van de Pol woensdag 20 november 2019 Loofden HEERE, mijn ziel, en al wat binnen in mij is, Zijn heiligen Naam. Psalm 103:1b Met droefheid delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd, na een ernstige ziekte, in de Hope des eeuwigen Levens uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder in de leeftijd van 45 jaar. Kruiningen: Boudewijn Jansen Kruiningen: Rianne en Dirk Jan Orton, A.B. (Canada]: André en Rosy Kruiningen: Gert Kruiningen: Marnix en Renske Kruiningen: Anneco Kruiningen, 17 november 2019 Boerhavestraat 49,4416 EK Kruiningen Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 21 november van 19.00 tot 20.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 22 november om 13.30 uur in genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Indien u de dienst wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.15 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Met dank en waardering kijken we terug op de goede en professionele zorg van huisarts dr. Risseeuw en afd. oncologie van het ADRZ te Goes en allen die haar met liefde en zorg hebben omringd. Psalm 6932,33 Tot onze droefheid nam de Heere uit onze familiekring weg, in de Hope de eeuwige Levens, onze lieve zorgzame dochter, zus en schoonzus echtgenote van Boudewijn Jansen in de leeftijd van 45 jaar Kruiningen: Gerrit van de Pol Arianne van de Pol - van Wijk Kruiningen: Aartje en Martin Kruiningen: Aalt en Tabitha Scherpenisse: Johanna en Jan Kruiningen: Ewout en Rianne Krabbendijke: Wim en Evelien Waarde: Truida en Anton Kruiningen: Gert-Jan en Fanny Kruiningen: Arjan en Mariëlle Onze gedachten gaan uit naar Boudewijn en de kinderen. Wij hopen dat zij de kracht en sterkte mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Kruiningen, 17 november 2019 Verdrietig zijn we omdat we haar moeten missen, maar met mooie en dierbare herinneringen die we hebben aan ons "zussenkwartet" hebben we na vier waardevolle en zorgzame weken afscheid moeten nemen van onze Aartje, Johanna en Truida Kruiningen, 17 november 2019 Psalm 8112 Met droefheid in ons hart, maar met dierbare herinnering aan de liefde en zorg waarmee zij ons heeft omringd, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Kruiningen: Kees, Gert-Jan en Marina, Harm-Jan en Angela Kruiningen: Rosaly, Jessey Scherpenisse: Hans, Geert, Twan Kruiningen: Noortje, Gerben, Iwan Krabbendijke: Sanne Waarde: Anne-Roos, Madeleine, Isa-Lynn, Elanore Kruiningen: Vince, Luuk, Nora Kruiningen: Gerdian, Noahlie Kruiningen, 17 november 2019 Bedroefd delen wij u mede dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen, in de Hope des eeuwigen Levens, mijn geliefde schoondochter, onze geliefde schoonzus en tante echtgenote van Boudewijn Jacob Jansen in de leeftijd van 45 jaar. Kruiningen: Kruiningen: Zwijndrecht: Kootwijkerbroek: Fort-Macleod (Can.]: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: 's-Gravenpolder: Kruiningen: A.J. Jansen Henk en Corine Jansen - Neels Riet en Wim Nobel - Jansen Lau en Corine Jansen - Bakker Piet en Anita Jansen - van Koeveringe Rien en Suzie Jansen - de Visser Johan en Nelleke Jansen - Zweemer Jaap en Matty Jansen - Sinke Jasper en Anita Jansen - de Voogd Gerdien en Leo de Voogd - Jansen Jan en Nelline Jansen - Blok Letty en Johan de Koster - Jansen Arjan en Tineke Jansen - van den Bosch (achter] neven en nichten Sterke de Heere mijn zoon, onze broer, zwager en oom met de kinderen in dit verlies. Kruiningen, 17 november 2019 Met droefheid ontvingen wij het bericht dat door de Heere is weggenomen echtgenote van Boudewijn Jansen Moge de Heere onze collega en werkgever met zijn gezin en verdere familie sterken in dit smartelijk verlies. Directie en personeel van Arjazon Uienhandel BV Mega Schutting BV Kruiningen, 17 november 2019 Na een leven vol zorg, liefde, eenvoud en hartelijkheid voor ons allen is na een kort ziekbed door de Heere weggenomen onze Tante Marie Baas-Harthoorn We wensen ome Piet en onze neven en nichten sterkte toe met dit verlies. André en Jolanda, Marcel en Marja Joop en Chantal, Erwin en Johanna Lydia en Leo, Marjolein en Martin Annemarie, Gert-Jan en Annelijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43