éirectsale Apple voor de laagste prijs, altijd! 185.- 1349.- EUWS 11 Meer super aanbiedingen? Ga naar directsale.nl Opgedoken feestfoto's verdampen de geloofwaardigheid van de Britse prins Andrew in hoog tempo. Goede doelen, universiteiten en het bedrijfsleven trekken wel nooit zonder das in het openbaar te vertonen. Het opgeduikelde beeldmateriaal van een feestende prins Andrew, duidelijk in zijn nopjes in het gezel schap van wulps geklede vrouwen, brengt hem verder in het nauw. Na dat hem eerder een gebrek aan em pathie met de mogelijk tientallen slachtoffers van Epstein werd verwe ten, ligt nu het laatste restje van zijn geloofwaardigheid aan gruzelemen ten. Goede doelen, het bedrijfsleven en de academische wereld keren hem de rug toe. Accountants- en adviesorganisatie KPMG liet als eerste weten de sa menwerking met Pitch@Palace op te zeggen. Dit platform, dat jonge on dernemers helpt investeerders te vinden, geldt als het voornaamste project van de prins. Talloze andere geldschieters, waaronder verzeke ringsgigant Aon, farmaceut Astra- Zeneca, Google, Microsoft en techno logieconcern Cisco, overwegen het zelfde te doen. Outward Bound, een goed doel, wil het ambassadeurschap van prins Andrew schrappen. Stu denten van de universiteit van Hud- dersfield riepen op om de prins het ceremoniële rectorschap te ontne men. De druk op het koningshuis om prins Andrew weg te houden bij offi ciële plechtigheden, neemt toe. De kiekjes van omhelzingen met model len lijken slechts het begin van een vrije val. Zo willen advocaten van en kele misbruikte vrouwen dat hij gaat praten met de Amerikaanse politie dienst FBI. Na de publicatie van de feestfoto's is dit ineens geen surrea listische gedachte meer. Apple iPad 2019 Wifi 32GB 3897-369." Apple Watch 5 44mm Spacegrijs 4707- 468.- Apple AirPods (2nd generation) Apple Iphone 8 zilver 64GB in 3 termijnen betalen, 0% rente met in3 MacBook Pro 2019 13,3" met Touch Bar gezonden vraagge sprek. De hertog van York werd daarin aan de tand gevoeld over zijn vriendschap met de pedofiele miljardair Jeffrey Epstein, die in augustus dood in zijn cel in New York werd aangetroffen. De Amerikaan rekru teerde minderjarige vrouwen om seks te hebben met hem en zijn invloedrijke gas- hun handen van hem af. Ogenschijnlijk transpirerend grijnst prins An drew in de lens van een camera, terwijl een blondine haar tong op zijn col bert drukt. Het beeld, afkomstig van een jetsetfeest in de mondaine Franse badplaats Saint-Tro pez in 2007, verbrijzelt in één klap het fun dament onder het interview van de tweede zoon van koningin Elizabeth met de BBC. Hij be zwoer daarin geen 'feestprins' te zijn, niet te houden van openlijke affectie én fysiek niet in staat te zijn te kunnen zwe ten. Diverse Britse bou levardkranten publi ceerden een reeks van dergelijke foto's naar aan leiding van het zaterdag uit- Slachtoffer Slachtoffer Virginia Roberts Giuffre ver klaarde met hem in 2001 het bed te hebben gedeeld. Prins Andrew ont kende dit en zei zich haar niet voor de geest te kunnen halen. Dat het lid van het koninklijk huis in casual kle dij was vastgelegd met een hand op haar (deels ontblote) buik, bracht hem niet van streek. Andrew opper de dat het beeld mogelijk was gema nipuleerd. De prins zei ook zich vrij- woensdag 20 november 2019 GO Prins toch een feestbeest 10,2" Retina-display A10 processor 8MP camera Voor fullsize Smart Keyboard Aluminium Zwart sportbandje Always-on Retina-display Zwemproof Batterij tot 18 uur Draadloos opladen in case Uitstekende geluidskwaliteit Soepel switchen tussen devices Automatisch aan en verbonden Waterbestendig Draadloos opladen Sterkste glas ooit Nieuw glazen design €20.- extra voordeel €11.- extra voordeel €44.- extra voordeel €70.- extra voordeel €150.- extra voordeel 128GB opslag 8-core Intel Ï5,1,4 GHz 128MB RAM geheugen Force Touch-trackpad 1499. V?J TRUSTED SHOPS Geert Langendorff Londen Prins Andrew zit in het nauw. FOTO EPA Prins Andrew en Jeffrey Epstein wandelen door New York in 2010. FOTOTHESUN- NEWS LICENSING/El El

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 11