FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN C.M.M. Simonse-Michielsen Izaak Daniël Toussaint Jeannette Marie Julie de Meester-Post COLOFON Familieberichten Verdrietig om je heengaan, maar met dierbare herinneringen nemen we afscheid van Leo van den Ouden Leo, we hebben in jou een trouwe vriend verloren. In tijden van voorspoed genoot je van ons geluk, maar veel belangrijker was dat je in tijden van tegenslag, maar vooral in tijden van intens verdriet als een trouwe en liefhebbende vriend er altijd was voor onze familie. We zullen je missen en wensen je Moeder, Ilona, Mart en Lilly heel veel sterkte in de komende tijd. Wij zullen je nooit vergeten. Familie van Oeveren Leo van den Ouden Bedroefd moeten wij, kort na het overlijden van zijn vrouw Nel, nu ook afscheid nemen van onze zwager en oom Maarten Pouwelse To en Adri Brasser-Ovaa Joke en Jan f Adriaanse-Ovaa neven en nichten Middelburg, 15 november 2019 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij deed, hebben wij afscheid genomen van in de leeftijd van 89 jaar. Zuidzande, 6 april 1930 Oostburg, 13 november 2019 Izaak is in alle rust en in besloten kring begraven. Wij bedanken het team van De Stelle voor alle lieve zorg en aandacht. Neel Meijers - Christiaanse - Netty - Na een lange tijd van afnemende gezondheid en enkele dagen ziek zijn, is in zorgcentrum 'De Vurssche' overleden onze broer en zwager Cornelis Hendrik van Tatenhove - Kees - weduwnaar van Jannie de Blaeij Axel, 27 juni 1930 t Axel, 17 november 2019 Familie van Tatenhove Familie de Blaeij Familie Kolijn Correspondentieadres: Oudeweg 51 4571 LM Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Graag een woord van dank aan alle verzorgenden die de laatste jaren van zijn leven hem van dienst zijn geweest. dinsdag 19 november 2019 ZV Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze oud werknemer We hebben veel te danken gehad aan zijn kennis, inzet en vriendschap. Wij wensen zijn moeder, Ilona, Mart en Lilly veel sterkte met dit grote verlies. Alle medewerkers van busbedrijf en reisbureau van Oeveren. Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen dat mevrouw is overleden. Zij heeft zich voor haar pensionering jarenlang ingezet als leerkracht van diverse basisscholen van onze stichting, als laatste van basisschool Sint Bavo te Oostburg. Wij wensen haar familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Namens: Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen, H. Verweg, algemeen directeur Na een werkzaam, veelzijdig en veelkleurig leven is overleden mijn lieve vrouw, onze dierbare zus en tante Serooskerke, 17 juli 1943 t Vlissingen, 15 november 2019 Henk Meijers Gerrit en Monique Christiaanse Neven en nichten Correspondentieadres: Wilgenhoekweg 33 4353 RE Serooskerke Vrijdag 22 november vindt de uitvaart plaats. Om 13.00 uur begint de afscheidsdienst in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 414353 AH te Serooskerke. Aansluitend gaan we naar de begraafplaats, Vrouwenpolderseweg 53B, 4353 BC te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in horecagelegenheid De Zandput, Zandput 5, 4353 BA te Serooskerke. Algemene kennisgeving Op 17 november is rustig heengegaan, omringd door haar familie, mijn innig geliefde vrouw Oldenzaal 28 april 1937 Theo de Meester t Middelburg 17 november 2019 Saskia de Meester, Boudewijn Kluwer (in herinnering) Willemijn de Meester, Willem Roos Jan de Meester, Marleen Breen Uneco de Meester, Ifke Brunings Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Bree 48,4331 ED Middelburg Wij zijn iedereen bij SVRZ Noordbolwerk zeer dankbaar voor de bijzonder goede en liefdevolle steun en verzorging van Netty. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KOfCtn op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57