FAMILIEBERICHTEN 13 Maria Adriana Eggebeen-Nieuwenhuize Hendrik Lodewijk Pieter Alexander Lingier Maarten Pouwelse Izaak Daniël Toussaint COLOFON Familieberichten Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die hij ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mede, dat na een afnemende gezondheid is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overgroot-opa Henk Ridder in de Orde van Oranje-Nassau weduwnaar van Tiny Lingier-Herlé 4 januari 1931 Vlissingen f 16 november 2019 Kinderen klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westerzicht 26 4385 AM Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Henk te nemen op donderdag 21 november van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Bedroefd moeten wij, kort na het overlijden van zijn vrouw Nel, nu ook afscheid nemen van onze zwager en oom Maarten Pouwelse To en Adri Brasser-Ovaa Joke en Jan t Adriaanse-Ovaa neven en nichten Middelburg, 15 november 2019 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij deed, hebben wij afscheid genomen van in de leeftijd van 89 jaar. Zuidzande, 6 april 1930 Oostburg, 13 november 2019 Izaak is in alle rust en in besloten kring begraven. Wij bedanken het team van De Stelle voor alle lieve zorg en aandacht. De Heere kent degenen, die Zijne zijn; Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma - Marijke - 9 maart 1949 - 17 november 2019 Goes: J.M. Eggebeen Goes: Sandra Eggebeen-Harthoorn Comé Harthoorn Marieke en Wouter Jacky Martine en Frangois Goes: Andries Eggebeen Heieen Eggebeen-Slabbekoom Jordy en Suzanne Mirthe Sint-Annaland: Johan Eggebeen Jeannet Eggebeen-Heijboer Maurice en Henriëtte Manuela, Benjamin, Dion, Cedric Alyzelotte Goes: Dianne de Bree-Eggebeen Peter de Bree Irene, Tessa Goes: Dennis Eggebeen Fanny Eggebeen-van Eekelen Ixchelle, Ilvy Zierikzee: Marco Eggebeen Marianne Eggebeen-Koster Tulpstraat 31,4461 NW Goes Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 21 november van 18.45 tot 19.15 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang via de hoofdingang Louise de Colignylaan 177 te Goes. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. vrijdag 22 november om 14.00 uur in de 'Sionkerk'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Tijdens de condoleance is het mogelijk een gift achter te laten voor het KWF, een collectebus is hiervoor aanwezig bij het condoleanceboek. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Na een lange tijd van afnemende gezondheid en enkele dagen ziek zijn, is in zorgcentrum 'De Vurssche' overleden onze broer en zwager Cornelis Hendrik van Tatenhove - Kees - weduwnaar van Jannie de Blaeij Axel, 27 juni 1930 t Axel, 17 november 2019 Familie van Tatenhove Familie de Blaeij Familie Kolijn Correspondentieadres: Oudeweg 51 4571 LM Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Graag een woord van dank aan alle verzorgenden die de laatste jaren van zijn leven hem van dienst zijn geweest. dinsdag 19 november 2019 PM Wij ontvingen het bericht van het overlijden van onze buurman Wij wensen de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. De buren: Jo Kees en Rine (in herinnering), Jo Jööp en Dina Tine en Lou (in herinnering) Lou en Nel Jakob Ko en Lenie Eddy en Arja Pim en Caroline SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl De overlijdensberichten worden tevens rXfl op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45