12 FAMILIEBERICHTEN Leendert van den Ouden Leo Leo van den Ouden Leo v.d. Ouden Maria Forra Baas-Harthoorn OVERLEDEN Leo van den Ouden Leo van den Ouden - Marie - Maria Forra Baas-Harthoorn Remember the good times Intens verdrietig maar dankbaar voor alle mooie herinneringen die hij ons heeft gegeven, hebben wij in liefde los moeten laten mijn allerliefste vader, schoonvader en opa, onze geliefde zoon, schoonzoon, zwager en oom Sinds 21 januari 2013 weduwnaar van Joke van den Ouden - van Leeuwen. Tilburg, 18 juli 1944 Zierikzee, 16 november 2019 Amsterdam: IlonaenMart Lilly Zierikzee: T. van den Ouden f L. van den Ouden - Quant G.W. van Leeuwen f E.P. van Leeuwen - de Putter Schore: Cobi en Piet Coppoolse Gijs en Elisa, Finn, Roan en Joy Sabina en Martijn, Zara en Fiene Gerwin en José, Chloë, Demi en Jay Tiel: Wim f en Trix van Leeuwen Janneke en Bas, Iris en Lente Gert Marina en Daan, Jasmijn Levien en Anine Correspondentieadres: Kabbelaarsbank 33,4301XB Zierikzee Vrijdag 22 november kunt u vanaf 12.30 tot 13.15 uur de familie condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. De afscheidsdienst zal om 13.30 uur worden gehouden in de Gasthuiskerk. Aansluitend vindt op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee de begrafenis plaats. Verdrietig delen we u mee dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve neef, Hij is 75 jaar geworden. M. Quant - van Burg L. Quant - Legemate E.L. Quant A.C. Rottier Neven en nichten Zierikzee, 16 november 2019 Verdrietig om je heengaan, maar met dierbare herinneringen nemen we afscheid van Leo, we hebben in jou een trouwe vriend verloren. In tijden van voorspoed genoot je van ons geluk, maar veel belangrijker was dat je in tijden van tegenslag, maar vooral in tijden van intens verdriet als een trouwe en liefhebbende vriend er altijd was voor onze familie. We zullen je missen en wensen je Moeder, Ilona, Mart en Lilly heel veel sterkte in de komende tijd. Wij zullen je nooit vergeten. Familie van Oeveren Maar (blij vooruitzicht, dat mij streelt!) Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, Verzadigd met Uw Godd'lijk beeld. Psalm 17 8 (berijmd) Verdrietig geven wij u kennis dat, door de Heere, na een kortstondig ziekbed van ons is weggenomen mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke: Piet Baas Krabbendijke: Thea en Adrie Molendijk-Baas Krabbendijke: Adri en Klazien Baas-Weststrate Kruiningen: Hans en Maija Baas-Willeboer Goes: Peter Baas en Clarien Kools Kruiningen: Rudy Baas Krabbendijke: Jaap en Jacintha Baas-Sinke Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgendpersoneel van RST Zorgverleners voor de liefdevolle verzorging. 18 november 2019 Oostweg 64,4413 BV Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 21 november van 20.15 tot 20.45 uur in de hal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. vrijdag 22 november om 10.00 uur in de bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Ook na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. dinsdag 19 november 2019 PM Janny en Gerrit, Maartje en Frans, Hennie en Mathé, Nelleke en Kees, Coby en Eddy, Tonnie en Jan, kinderen en kleinkinderen Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze oud werknemer We hebben veel te danken gehad aan zijn kennis, inzet en vriendschap. Wij wensen zijn moeder, Ilona, Mart en Lilly veel sterkte met dit grote verlies. Alle medewerkers van busbedrijf en reisbureau van Oeveren. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Echtgenote van Piet Baas In de leeftijd van 83 jaar. Goes Krabbendijke Oostdijk: Yerseke: Goes: Oostdijk: J.Harthoorn-Weststrate M.A.Harthoorn-Houtekamer G.M.Neels-Harthoorn J.A.Neels H.Harthoorn J.Harthoorn-de Bruine J.Kaan C.Harthoorn F.Harthoorn-Koeman Neven en nichten In liefde gedenken wij hen uit onze familiekring, die haar zijn voor gegaan. Krabbendijke, 18 november 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44