Y _Y FAMILIEBERICHTEN 11 V Corrie Neel Meijers-Christiaanse Neel Meijers Cornelia Elizabeth van Soelen Jeannette Marie Julie de Meester-Post OVERLEDEN Neel Meijers - Christiaanse Neel Meijers - Christiaanse Tante Neel Neel Meijers Drs. Freerk Wiersum Freerk Wiersum Freerk Wiersum Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent. Ah je blijft strijden om bij ons te leven. Dan hopen wij datje nu de rust is gegeven. Verdrietig om haar afscheid, maar oprecht dank baar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma, overgrootmoeder, zus en tante in de leeftijd van 87 jaar Sjaak en Ielke Dekker Wouter Remco Marja Dekker en Rob Joosse Ronald en Lilian Sven Ferdy en Sam Els en Peter van Belzen Ramon Richard en Onne Gert en Angelique Dekker Ineke Sinke Yvonne Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "de Zoute Viever" voor hun liefdevolle verpleging. Correspondentieadres Bermweg 99 4388 GA Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 21 november om 13:00 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afsheidnemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. - Netty - dinsdag 19 november 2019 PM Na een werkzaam, veelzijdig en veelkleurig leven is overleden mijn lieve vrouw, onze dierbare zus en tante Serooskerke, t Vlissingen, 17 juli 1943 15 november 2019 Henk Meijers Gerrit en Monique Christiaanse Neven en nichten Correspondentieadres: Wilgenhoekweg 33 4353 RE Serooskerke Vrijdag 22 november vindt de uitvaart plaats. Om 13.00 uur begint de afscheidsdienst in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 414353 AH te Serooskerke. Aansluitend gaan we naar de begraafplaats, Vrouwenpolderseweg 53B, 4353 BC te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in horecagelegenheid De Zandput, Zandput 5, 4353 BA te Serooskerke. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve tante Kees en Marjan den Herder Gertt en Lia den Herder Gerrit en Els Goedhart Johan en Aafkelien den Herder Willem en Nel den Herder Marinus en Corine Smit en kinderen Op 76-jarige leeftijd overleed onze altijd meelevende en opgewekte We wensen ome Henk veel sterkte toe met dit zware verlies. Gert en Nanna Wim en Marjan Johan en Wilma Jos en Kati Arno en Connie Peter en Magda Kees en Henriëtte Tom en Anita Serooskerke, 15 november 2019 Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van M&C Bouwsystemen/Wervenhove: Ben Dekkinga Georgios Bagourakis Willem van Peene Arno Verhage Willem den Herder We zijn bedroefd door het overlijden van onze oud-werkgeefster en collega We wensen Henk, familie en vrienden heel veel sterkte. Neel rust zacht, we zullen je nooit vergeten. Oud collega's Meijers Staalbouw Het bericht dat ons oud bestuurslid en leidinggevende is overleden, heeft ons diep geraakt. Neel is vanaf het prille begin erg betrokken geweest bij S.V. Serooskerke. Haar optimisme en vrolijkheid waren altijd een bron van energie en kracht. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur, leiding en leden S.V. Serooskerke. Serooskerke 17 december 2019. Sportvereniging Serooskerke Bedroefd hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega tandarts, Hij is in 1994 in ons team gekomen en laat door zijn eigen specifieke zorgvuldige behandeling aanpak een lege plek achter. We zijn hem veel dank verschuldigd, tevens zijn we in gedachten bij dochter Martine, schoonzoon Nick en de naaste familie en wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Namens het hele tandheelkundige team, Dental Point Goes tandarts Geheel verrast door het plotseling overlijden van onze collega wensen wij de familie Wiersum heel veel sterkte toe. Wij zullen Freerk herinneren als een aimabele en gewaardeerde collega. Kring Tandartsen Noord- en Zuid Beveland "Meer dan bijzonder" Aan de vriendschap van meer dan 45 jaar en ook de daarbij horende belevenissen van klasse is een einde gekomen. Met een traan van verdriet en tevens een glimlach moeten ik en mijn familie afscheid nemen van Adieui Kees en Paula Duvekot en de kinderen Algemene kennisgeving Op 17 november is rustig heengegaan, omringd door haar familie, mijn innig geliefde vrouw Oldenzaal Middelburg 28 april 1937 17 november 2019 Theo de Meester Saskia de Meester, Boudewijn Kluwer (in herinnering) Willemijn de Meester, Willem Roos Jan de Meester, Marleen Breen Uneco de Meester, Ifke Brunings Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Bree 48,4331 ED Middelburg Wij zijn iedereen bij SVRZ Noordbolwerk zeer dankbaar voor de bijzonder goede en liefdevolle steun en verzorging van Netty.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43