iB3 Hifi8 corendonnl razy 0237510606 JS-L winterzon Of kies je liever voor Logies Ontbijt? 9 DAGEN november november november Vertrek in november, december januari Inclusief retourvlucht hotel OP-OP want na 21 nov. gaat de prijs weer omhoog Vertrek vanuit Maastricht inclusief gratis parkeren! Ontvang nu bovenop deze Crazy Days prijs ook nog tot C50 Crazy korting Tibaudo Sul MarittOS ReSOft AU Inclusive Pipa Bingo Logies Ontbijt Via Costeira Aram Natal Mar Resort Logies Ontbijt Pipa Hotel Da Pipa Logies Ontbijt Vertrek Nov. v.o. Dec. v.o. Jan. v.o. Direct aan de lagune Co. 10 min. wandelen naar het centrum In 2018 gerenoveerde bungalows 1x per week een barbecueavond Ca. 100 meter van het strand Kleinschalig resort met tropische tuin Zwembad met uitzicht over zee Buffetrestaurant 2 a-la-carterestaurants ^^Wrtrelc Nov. v.o. €499 Dec. v.o. €499 Jan. v.a. €699 p9 Je verneemt ter plaatse waar je zult verblijven Dé manier om Brazilië te ontdekken 3 sterren accommodatie in Pipa Geniet van zon, zee en strandl Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 9 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten €25 per boeking. De Crazy korting tot €50 geldt per boeking, is nog niet in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op corendon.nl of via ons Contact Center. Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/acties. Druk- en zetfouten voorbehouden. corendon» Nov. v.o. 499 Dec. v.o. €499 Direct aan het strand Jacuzzi met prachtig uitzicht op zee Ponta Negra op 5 minuten lopen Buffet-/a-la-carterestaurant Bela Vista Vertrek Nov. v.o. Dec. v.o. Jan. v.a. €i Aan het Praia do Amor strand Kleinschalig hotel Op loopafstand van Pipa Prachtig panoramisch uitzicht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24