COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 25 stille bij groot verlies Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 OVERIGE BERICHTEN In zijn vertrouwde omgeving hebben we afscheid genomen van mijn man, onze pa en opa Abraham Jozias Haak echtgenoot van Helena de Regt 17-3-1940 Zaamslag 114-11-2019 Leny Haak-de Regt Helen en Theo Emma Jacky en Jolanda Jordy Jodie en Mom Peter en Elly Elroy Marvin Anneke en Jean-Michel Thomas Charlotte Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 't Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag. Onze dank gaat naar onze huisarts dokter Penne en naar de Buurtzorg Zaamslag voor alle zorg en aandacht. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Bram Haak echtgenoot van Leny Haak-de Regt We wensen Leny en haar gezin veel sterkte toe. Zussen, broer, schoonzus Neven en nichten pzc.nl/familieberichten Verdrietig namen we kennis dat na een periode van ziekte is overleden onze (jacht)vriend Bram Haak Bram was een groot aantal jaren een onmisbare schakel in onze groep faunabeheerders. Hij stond altijd voor ons klaar en niets was hem teveel om op de jachtdagen alles soepel te laten verlopen. Van zijn inzet, grote humor en belangstelling hebben we altijd veel genoten en denken we met grote dank baarheid aan terug. We zullen hem enorm gaan missen. Leny, de kinderen en kleinkinderen wensen we alle sterkte toe om met dit grote verlies om te gaan. Izaak en Corrie Wim en Magdaleen Fred en Nelly Cees, Pjoter Jan en Janny John en Ellie Piet en Ria en de drijvers maandag 18 november 2019 PM kracht SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m %v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25