18 FAMILIEBERICHTEN Ir. Eric Jan Vos Jan Willem Ringelberg Willij Petrus Kouijzer Willy Willemina Gerradina de Smit- van de Velde 13-10-1951 14-11-2019 Enschede Rotterdam Eindeloos doorzettingsvermogen en optimisme. Je zal voor ons altijd een inspiratie blijven. Maarten Vos Maurits Vos Correspondentieadres: Berkelselaan 110a, 3038 NA Rotterdam De afscheidsdienst voor Eric zal worden gehouden woensdag 20 november van 14:00 tot 15:00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Wij zijn aangeslagen door het veel te vroege overlijden van Eric Vos Eric was een zeer gewaardeerd lid van de besturen van tennisvereniging MLTC en Stichting De Veste. Wij verliezen een heel fijn mens en een geweldige steunpilaar. Wij wensen zijn naasten veel sterkte. Jan Sanders voorzitter MLTC Joop van der Meijden voorzitter Stichting De Veste "Ik zie een poort wijd open staan" Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij kennis dat, na een periode van ziekte en zorg, in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa 29 april 1933 114 november 2019 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Inlaag 6 4322 NK Scharendijke Janke Ringelberg-Moes Erna en Erwin Mirjam en Martin Ruben en Ilse Jannet en Gom Willem Jan en Marit Nilo De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden woensdag 20 november om 13.15 uur in de Bethlehemkerk, Bethlehemplein 4 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "De Hoeksteen". -Dien weduwe van Bram de Smit Elvira Magdalena Mannaert-Beeckman Petrus Johannes Mannaert Maria Sophia Willemsen-van Opdurp - Manie, - zaterdag 16 november 2019 t Verdrietig laten wij u weten dat, na jaren waarin zijn krachten steeds verder afnamen, uit ons midden is weggenomen echtgenoot van Elsa Maria Doolaegefi975 Catharina Jacomina de Winter f 2014 IJzendijke, 27 januari 1932 t Goes, 13 november 2019 Amsterdam: Ruud en Marja Arnhem: Ron en Sjoerd Koewacht: Ludwig en Marleen Goes: Marie-José Nigeria: Wilfried Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Randhof', voor de goede verzorging. Willy is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is voor bezoek. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 18 november om 10.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, aan de Singelstraat, te Goes. Aansluitend vindt om 12.00 uur de crematie plechtigheid plaats in crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Daarna is er gelegenheid voor samenzijn en con doleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 151,4461 EB Goes N Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na een rijk en voltooid leven hebben wij afscheid genomen van Familie de Smit Familie van de Velde y Familie Marinissen Correspondentieadres: Rusthofstraat 14 4337 KM Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. PM Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en oma Flat weduwe van St Jansteen, 18 mei 1928 t Hulst, 14 november 2019 Hulst: Annelies en Robert Bas en Sabine, Olivia, James Hulst: William en Martine Femke en Karei, Roel, Liz,*9 Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 76, 4561 MB Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 19 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 november om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg "Onze zorg" voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame ma, schoonma, oma en overgroot-oma weduwe van Anthonie Pieter Willemsen Schoondijke, 7-3-1931 Terneuzen, 10-11-2019 Tonny Eddy en Sjanet Emmy en Rudy Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Koningin Wilhelminastraat 12 4507 AE Schoondijke De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg en van het ZorgSaam Ziekenhuis, afdeling A i, voor alle goede zorgen en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46