FAMILIEBERICHTEN 17 Piet Boogaard JOHANNA FRANCINA VAN BORTEL Chantal Dijkwel-van der Palen OVERLEDEN Eddy Bos Cornelia de Jonge - Paree Chantal Dijkwel-van der Palen zaterdag 16 november 2019 Ik stel u in kennis van het overlijden van mijn geliefde partner 24 augustus 1930 Vlissingen 10 november 2019 J.D.P. de Smitstraat 33,4388 NR Oost-Souburg Piet is opgebaard in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. In zijn aanwezigheid vieren wij hier zijn leven op maandag 18 november om 12.30 uur. Eerst nuttigen we samen een broodmaaltijd. Daarna een hapje en een drankje. Na een toost op zijn leven sluiten we met elkaar de kist en daarna vergezellen we hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 15.00 uur de begrafenisplechtigheid plaats zal vinden. Piet is veteraan. Het meenemen van een witte anjer, als laatste groet, wordt om die reden op prijs gesteld. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale, dat God geschapen heeft! Guido Gezelle (1830-1899) Schoondijke, 8 augustus 1933 Hoevelaken, 9 november 2019 Dochter van utm @^èztelm,J?öAcmna/ QiaaA> Op zaterdag 9 november is mijn zorgzame en dierbare zuster Joke in alle rust overleden. Ik zal haar erg missen. ^Moztel Correspondentieadres: Madame F.J. Boidin, La Baume, 13430 Eyguières, France Op uitdrukkelijke wens van Joke heeft de crematie in kleine kring plaatsgevonden. y Je liefde en je krachtje warmte en je lach. We zullen je missen, iedere dag. De vrouw van mijn "broer" en de "zus" die je voor mij was. Michelle Riordan Tommy Meliefste Verdrietig zijn we door het overlijden van Corrie de Jonge-Paree Dankbaar zijn we voor een levenslange vriendschap. Ovezande, fam. C. Vermeule-de Jonge Lief, zorgzaam, optimistisch, tevreden en betrokken tot het laatst. Verdrietig maar dankbaar geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en kleine oma. Sinds 21 februari 1991 weduwe van J.A. de Jonge 's-Heerenhoek, Goes, 24 april 1921 9 november 2019 Goes: Corrie en Johan Verbeem de Jonge Belia en Ron Tygo, Jesse Ben en Razialla Nylah Correspondentieadres: Ruisdaelstraat 8, 4462 AD Goes Het afscheid heeft naar haar wens in familiekring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van Sint Maarten in de Groe voor hun zorg, aandacht en betrokkenheid. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van we wensen haar man, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. namens bestuur en leden van Actief Ondernemend Souburg Verdrietig om je heengaan, maar met dierbare herinneringen, nemen we afscheid van Liesbeth Breedveld-Sieswerda Wij wensen Frouke, Hauk en Carole, Britt, Max, Dylan en Lucille veel sterkte met dit zware verlies. Nely Irma en Johan Marja en Stephen PM N V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45