18 FAMILIEBERICHTEN Aarnout Jacobus Rouw JOHANNA FRANCINA VAN BORTEL OVERLEDEN Celestina Maria Mathilda Michielsen Nout Rouw We zullen nog altijd grapjes maken En nu je onze handen niet meer kunt aanraken Raak je ons hart nog duidelijker aan Geheel in zijn stijl hebben we afscheid genomen van onze lieve zorgzame pa en trotse lieve opa Nout Sinds 2007 weduwnaar van Lineke Terneuzen, 17 november 1944 t Terneuzen, 13 november 2019 Arjo Jacqueline Senne, Anne Meine Jeanine Thomas Michelle Toon Correspondentieadres: Zaanstraat 4 4535 GK Terneuzen Onze pa en opa ligt opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen, waar nog gelegenheid is om persoonlijk afscheid van hem te nemen op maandag 18 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze pa en opa heeft in het Hospice Terneuzen zijn laatste levensfase mogen doorbrengen, waar hij werd omringd met bijzonder warme zorg en tederheid. Bedankt hiervoor. Elvira Magdalena Mannaert-Beeckman Petrus Johannes Mannaert Liesbeth Breedveld-Sieswerda Maria Sophia Willemsen-van Opdurp - Matte, - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Schoondijke, 8 augustus 1933 Hoevelaken, 9 november 2019 Dochter van (Sfijkez own (ëSorfelen^JbAeonna, QhwisjA Op zaterdag 9 november is mijn zorgzame en dierbare zuster Joke in alle rust overleden. Ik zal haar erg missen. nee -own Correspondentieadres: Madame F.J. Boidin, La Baume, 13430 Eyguières, France Op uitdrukkelijke wens van Joke heeft de crematie in kleine kring plaatsgevonden. zaterdag 16 november 2019 ZV Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en oma Flat weduwe van St Jansteen, 18 mei 1928 t Hulst, 14 november 2019 Hulst: Annelies en Robert Bas en Sabine, Olivia, James Hulst: William en Martine Femke en Karei, Roel, Liz, V Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 76, 4561 MB Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 19 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 november om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg "Onze zorg" voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Stil ging je heen. Op het laatst weinig gesproken, maar je hebt veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Met al haar wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle goeds dat wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn allerliefste en zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en mijn lieve "oma Tiny" echtgenote van Joannes Gerardus Michel Simonse Vogelwaarde, 15 juli 1945 IJzendijke: Sas van Gent: t Brugge, 9 november 2019 Jan Simonse Jacqueline en Jprgen Audenaert- Simonse Thomas Correspondentieadres: Oranjedijk 31,4515 NA IJzendijke De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig om je heengaan, maar met dierbare herinneringen, nemen we afscheid van De rustige, behulpzame en trotse pa van onze allerliefste vriendin Jeanine is helaas overleden. We staan altijd voor jou en Thomas klaar. Petra, Kees Natasja, Bas Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame ma, schoonma, oma en overgroot-oma weduwe van Anthonie Pieter Willemsen Schoondijke, 7-3-1931 Terneuzen, 10-11-2019 Tonny Eddy en Sjanet Emmy en Rudy Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Koningin Wilhelminastraat 12 4507 AE Schoondijke De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg en van het ZorgSaam Ziekenhuis, afdeling A1, voor alle goede zorgen en aandacht. Wij wensen Frouke, Hauk en Carole, Britt, Max, Dylan en Lucille veel sterkte met dit zware verlies. Nely Irma en Johan Marja en Stephen Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale, dat God geschapen heeft! Guido Gezelle (1830-1899)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144