t mï\ -t FAMILIEBERICHTEN 17 Adriana Meijaard - Almekinders lJ Erna Louisa van der Spiegel - de Koeyer Remi Camiel van der Spiegel - Adri - Elisabeth Margot Marie Breedveld-Sieswerda Liesbeth f 1 Liesbeth Kloosterman-Krijger DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten Enige en algemene kennisgeving. Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet. Erg verdrietig, maar dankbaar vooral het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze tante en nicht echtgenote van 14 -10 -1928 Sas van Gent 114-11-2019 Zandstraat R. van der Spiegel Neven en nichten Zandstraat, 14 november 2019. Zandstraat 133,4551 LE Sas van Gent De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 19 november om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatshebben te Terneuzen. U kunt afscheid nemen van Erna op maandag 18 november om 19.00 uur in eerder genoemd Familiehuis. Ik heb gewerkt, ik heb gezorgd en jullie met stille liefde gesteund Op 90-jarige leeftijd nemen wij afscheid van onze Ma, Oma en zus Fysiek nog vitaal, maar je wereld werd steeds kleiner, beelden gingen vervagen. Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. weduwe van Adri Meijaard 25 februari 1929 - 14 november 2019 Kees en Marina Naomi en Daan Wilco en Gabrielle Marjolein Jan en Sanny Patrick en Jenny Niels Ella en Michiel Laura en Hartmut Correspondentieadres: Mozartlaan 309,2555 KB Den Haag De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden dinsdag 19 november om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samen zijn. Als u zich betrokken voelt, maar geen rouwkaart heeft ontvangen, weet dan dat u welkom bent. Soera baja, 16 oktober 1937 Zuid-Beijerland, 11 november 2019 Britt Max 1 Ai Kort na het overlijden van Boudewijn moeten we ook afscheid nemen van onze buurvrouw Liesbeth Breedveld - Sieswerda We leven mee met Frouke, Hauk, Carole en kleinkinderen. Louk Priscilla en Chiel Netty en Ko Denise en Erik Madelein Joke en Aad Agnes en Joop Els en Herman Ina en Paul Thea en Marcel Rie Jolanda en Paul Leny Piet Ria en Henk Patricia en Richard Toos Mariëlle en Leon Jessica en Gerard Ivon en Jan Buren in de Evertsenstraat Krabbendijke, 12-11-2019 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgroot-oma Agnes Borm-de Maat Uw aanwezigheid op de dag van haar uitvaart en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, november 2019 dpg vrijdag 15 november 2019 ZV Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Lies. Wat was je altijd positief, een echte vechter en levensgenieter. Ga nu maar snel je lieve Bou achterna. Frouke van der Meulen-Breedveld Hauk en Carole Breedveld-Billard Dylan Lucille Correspondentieadres: Evertsenstraat 38 4371 BE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdagavond 16 november van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum De Getijden, Kerklaan 19 te Vlissingen. Op maandag 18 november om 13.30 uur komen we samen in gemeenschapscentrum De Couburg, Duinlaan 4a te Koudekerke om Liesbeth te herdenken en een glas op haar te heffen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. 1 1 -J i Na een geduldig gedragen ziekbed is overleden onze geliefde meelevende schoonzus en tante. We zullen haar erg missen. De Heere sterke Izaak, de kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Jan en Willemien Witsel - Kloosterman Dineke en Hans Carol ien en Ardjan Willy en Dennis Janine en Kees Sarina en Jon Marijke en Tonnie Jarco en John Jan, Annelize, Adryan en Joël Liv Felysha, Aylin en Dex Kyara en Lizz Jay en Mylo Êtf SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media 111 familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 66