I FAMILIEBERICHTEN 17 Adriana Meijaard - Almekinders - Adri - Erna Louisa van der Spiegel - de Koeyer Remi Camiel van der Spiegel Grietje Pleijte-Schroevers Grietje Pleijte-Schroevers Pieter Cornelis Ossewaarde 4 ^Vjy<apelle COLOFON Familieberichten Ik heb gewerkt, ik heb gezorgd en jullie met stille liefde gesteund Op 90-jarige leeftijd nemen wij afscheid van onze Ma, Oma en zus Fysiek nog vitaal, maar je wereld werd steeds kleiner, beelden gingen vervagen. Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. weduwe van Adri Meijaard 25 februari 1929 - 14 november 2019 Kees en Marina Naomi en Daan Wilco en Gabrielle Marjolein Jan en Sanny Patrick en Jenny Niels Ella en Michiel Laura en Hartmut Correspondentieadres Mozartlaan 309,2555 KB Den Haag De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden dinsdag 19 november om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samen zijn. Als u zich betrokken voelt, maar geen rouwkaart heeft ontvangen, weet dan dat u welkom bent. Enige en algemene kennisgeving. Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet. Erg verdrietig, maar dankbaar vooral het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze tante en nicht echtgenote van 14-10-1928 1 14-11 -2019 Sas van Gent Zandstraat R. van der Spiegel Neven en nichten Zandstraat, 14 november 2019. Zandstraat 133,4551 LE Sas van Gent De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 19 november om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatshebben te Terneuzen. U kunt afscheid nemen van Erna op maandag 18 november om 19.00 uur in eerder genoemd Familiehuis. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Grietje Pleijte- Schroevers C. van Belzen- Schroevers J. Schroevers A. Schroevers- Harinck J. Schroevers K. Schroevers- de Winter M. Meulmeester- Schroevers L. Meulmeester G. Kamstra- Schroevers J. Kamstra Neven en nichten In liefde gedenken wij hen uit onze familiekring, die haar zijn voor gegaan. Arnemuiden, november 2019 'Gij zijt voor mij een schild in allen nood, Psalm 56: 6 berijmd. De Heere nam van ons weg, onze lieve moeder, oma en over-oma sinds 10 november 1998 weduwe van Izaak Pleijte in de leeftijd van 89 jaar. Urk: Els Ruiten-Pleijte TeuniS Ruiten, in dierbare herinnering Mare en Saskia, André, Peter Jacolien en Wilbur, William, Matthias Teunis en Jacco Lieneke en Johannes, Janice Arnemuiden: Marien Pleijte Mieneke Pleijte-Siereveld Marije en Jaco, Nick, Sem, Lisa Annemieke en Johan, Sanne, Ilse Gerlien en William Andrea en Stéfan, Anna, Levi, Sara Emmelie en Janko Briandlaan 2, Middelburg, 13 november 2019 Zorgcentrum Eben-Haëzer, Kamer 46 Correspondentieadres Oranje Nassaustraat 42,4341 GC Arnemuiden Onze dank gaat uit naar dokter A. Roest en personeel en vrijwilligers van "Eben-Haëzer", voor alle liefdevolle zorg. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. zaterdag 16 november van 16.00 uur tot 16.30 uur in "Eben-Haëzer." De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. maandag 18 november om 13.45 uur in de Rehobothkerk, van Cittersweg 2r, Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door Ds. G. Kater. Aansluitend zal omstreeks 15.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Daarna is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Rehobothkerk." Voor de rouwdienst is er van 13.15 tot 13.30 uur ook gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Met droefheid hebben wij kennis genomen, dat is overleden, mijn schoonzuster en onze tante W. Pleijte, in herinnering A. Pleijte-van Belzen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van De heer Ossewaarde was oud-medewerker buitendienst bij de gemeente Kapelle. Wij wensen zijn familie en geliefden veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens de gemeente Kapelle, De gemeentesecretaris, De burgemeester, De heer mr. A.J. van den Berge De heer mr. H.B. Hieltjes vrijdag 15 november 2019 PM o M s m SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53