16 FAMILIEBERICHTEN Willem Bakker Wijmpje van den Brink Elisabeth Margot Marie Breedveld-Sieswerda Liesbeth Liesbeth Kloosterman-Krijger Chantal Dijkwel - van der Palen Hendrik van de Glint Chantal Dijkwel -van der Palen José f Liesbeth Breedveld - Sieswerda V J Alouisius Maria van Driessche - Wies - Liesbeth Kloosterman-Krijger vrijdag 15 november 2019 PM Wij nemen afscheid van een bijzondere vrouw met een bijzondere levenslust en een groot warm hart. Wij bedanken haar voor haar tomeloze inzet in de Vlissingse Ondernemers Centrale. Wat zullen we haar missen. Onze gedachten gaan uit naar haar man, haar kinderen, familie en vrienden, we wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het VOC-bestuur:Jolanda, Maroes, Jacqueline, Dani, Rein, Bas-Jan, Jaap, Frans, Thijs En alle VOC-leden, de ondernemers van de binnenstad Vlissingen Vlissingen, 12 november 2019 Enige kennisgeving Na een rijk en dienstbaar leven is ingeslapen mijn zorgzame moeder, schoonmoeder, onze trotse oma en overgrootoma weduwe van Barneveld 4 september 1924 Vlissingen 9 november 2019 Hennyen Jan Wido en Karen Renzo en Jolanda Melanie en Sander Giovanni Correspondentieadres: De Kempenaerstraat 24,4384 KB Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij nu onze lieve collega onderneemster van Patachou Mode is overleden. Wat zijn wij dankbaar dat we jaren van haar inzet, gezelligheid en enthousiasme hebben kunnen genieten. Onze gedachten gaan uit naar Alexander, Xander en Thijmen, Mieke en verdere familie en vrienden. Vlissingen, 12 november 2019 Je collega-ondernemers: Jaap en Joke Dina Frank Eric, Gerda, Margreet Pat Hetty Roxanne Marije Anne-Marie Alexandra en Jacqueline Dennis G. Agnes Ramon Dennis, Bas, Tom Said Dennis V. Carla Saskia en Clemencia Dani Elly Gaby Verdrietig delen wij u mee dat overleden is onze geliefde broer, zwager en oom A. Bakker en J.E. Bakker - de Leeuw en kinderen Neven en nichten Bakker - Mol Neven en nichten Poley - Bakker Neven en nichten de Putter - Bakker Yerseke, 11 november 2019 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Lies. Wat wasje altijd positief, een echte vechter en levensgenieter. Ga nu maar snel je lieve Bou achterna. Soera baja, 16 oktober 1937 Zuid-Beijerland, 11 november 2019 Frouke van der Meulen-Breedveld Britt Max Hauk en Carole Breedveld-Billard Dylan Lucille Correspondentieadres: Evertsenstraat 38 4371 BE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdagavond 16 november van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum De Getijden, Kerklaan 19 te Vlissingen. Op maandag 18 november om 13.30 uur komen we samen in gemeenschapscentrum De Couburg, Duinlaan 4a te Koudekerke om Liesbeth te herdenken en een glas op haar te heffen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Kort na het overlijden van Boudewijn moeten we ook afscheid nemen van onze buurvrouw We leven mee met Frouke, Hauk, Carole en kleinkinderen. Louk Priscilla en Chiel Netty en Ko Denise en Erik Madelein Joke en Aad Agnes en Joop Els en Herman Ina en Paul Thea en Marcel Rie Jolanda en Paul Leny Piet Ria en Henk Patricia en Richard Toos Mariëlle en Leon Jessica en Gerard Ivon en Jan Buren in de Evertsenstraat Het is goed. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Dankbaar voor de vele mooie jaren die hij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Wilhelmina Maria Apolonia Crombeen 1 Hontenisse, 9-12-1930 f Nieuw-Namen, 14-11-2019 Mien van Driessche-Crombeen Peter en Marian Tim en Julie Bart en Suzanne Eric Sonja en Jos Rob - in liefdevolle herinnering - Mon en Jodie Tom Anton en Laura Daan Sophia en Pim - QP Pauline en Danny Nathalie Hombachstraat 26 4568 AX Nieuw-Namen Dinsdag 19 november is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid afscheid te nemen van Wies in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Jozef, Hulsterloostraat 76 te Nieuw-Namen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Gemeenschapscentrum 'De Kauter'. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u welkom. Verdrietig zijn wij dat onze lieve schoonzus en tante is overleden. Haar laatste reis is begonnen. Izaak, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toegewenst. Adrie en Janna de Roo-Kloosterman Lisette en Frangois, Lotte Nathalie en Michael Jacob en Arlette, Vara Na een geduldig gedragen ziekbed is overleden onze geliefde meelevende schoonzus en tante. We zullen haar erg missen. De Heere sterke Izaak, de kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Jan en Willemien Witsel - Kloosterman Dineke en Hans Carolien en Ardjan Willy en Dennis Janine en Kees Sarina en Jon Marijke en Tonnie Jarco en John Jan, Annelize, Adryan en Joël Liv Felysha, Aylin en Dex Kyara en Lizz Jay en Mylo Krabbendijke, 12-11-2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52