JC If FAMILIEBERICHTEN 15 Chantal Dijkwel-van der Palen Chantal Dijkwel-van der Palen Chantal Dijkwel-van der Palen DIJKWEL Chantal Dijkwel-van der Palen Lieve, mooie Chantal Chantal Dijkwel-van der Palen patachou c c Love Is o song thot newR ends. Met respect voor haar positiviteit en spirit geven wij zeer verdrietig kennis van het overlijden van onze mede-eigenaresse van Patachou Mode We zullen haar ontzettend gaan missen! Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van echtgenote van Alexander moeder van onze leerlingen Xander en Thijmen en zeer betrokken ouder van onze school Wij wensen de familie veel sterkte en troost toe Leerlingen en team van de Franciscusschool In verband met het overlijden van zijn onze bedrijven gesloten op maandag 18 november. Auto Dijkwel We wensen Alexander, Xander en Thijmen, Hans en Mieke heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Samen sterk Medewerkers Dijkwel Auto Shopping Centre Auto Dijkwel, Ritthem Jouw lach Jouw betrokkenheid Jouw energie Jouw oprechtheid Jouw vriendschap Jouw vrolijkheid We gaan je, liefdevol als je was, vreselijk missen. Alexander, Xander en Thijmen We zijn er voor jullie, nu en voor altijd. Jullie vrienden van JCI Walcheren Angela, Anne-Sophie, Bas, Daniël, Daniëlle, Danny, Erik, Esther, Jacobus, Jasper, Jeroen, Joris, Kim, Korné, Lennert, Leonie, Maaike, Maartje, Merijn, Moniek, Paul, Rachelle, Ruben, Saskia, Stefan, Steven, Tatiana en onze partners en kinderen. Lieve buuf Chantal Onze lieve vriendin De stilte overvalt ons De stilte is veel te luid Zachtjes stromen de tranen Maar van binnen schreeuwen we het uit Jacqueline en Charles Mercedes, Jordan Marjolijn en Merijn Quinty Petra en Tom Thomas, Silvan Wilma en Martin Sienna, Lisa Wij wensen Alexander, Xander, Thijmen en naaste familie veel sterkte toe. vrijdag 15 november 2019 PM s~ damesmode V Auto Shopping Centre RENAULT Passion for life v Walcheren Wat was jij een mooi mens en een ontzettend sterke vrouw! Altijd positief en vrolijk. Een onmisbaar middelpunt op onze jaarlijkse straatbarbecue en nieuwsjaarborrel. Je stond altijd voor iedereen klaar. We zullen je spontaniteit, humor, enthousiasme en Brabantse gezelligheid nooit vergeten. Onze gedachten gaan uit naar Alexander, Xander, Thijmen en familie. We wensen jullie veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ruud Sietske Heieen Katinka Chris en Ginia Wim en Hennie Reinier en Petra Robin en Nona Dirk en Heieen Andries en Margreet Martien en Sasja Harald en Miranda Barry en Mariëtte Michel en Chantal en alle kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51