14 Chantal Dijkwel-van der Palen Chantal Dijkwel-van der Palen Chantal Dijkwel-van der Palen Chantal Dijkwel-van der Palen Chantal JUBILEUM OVERLEDEN W Tl Wim Bezemer en Trudy Bezemer-Ardon Mijn lieve schat, wij waren nog lang niet klaar met genieten. Je hebt gevochten als een leeuwin om bij ons te kunnen blijven, maar dit was niet te overwinnen. Veldhoven 27-01-1975 Middelburg 12-11-2019 mijn vrouw, mijn maatje, onze super mama, mocht slechts 44 jaar worden. Middelburg: Alexander Dijkwel Xander Thijmen Howlin' Wolfstraat 1,4337 WR Middelburg We willen op een mooie manier afscheid nemen van Chantal op maandag 18 november om 15:00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Graag willen we u uitnodigen samen met ons herinneringen op te halen en het glas te heffen in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg vanaf 16:15 uur. Er is niemand die kan zeggen dat jij er niet alles aan gedaan hebt." Zeer verdrietig zijn wij nu we zo vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante 27-01-1975 12-11-2019 Michel van der Palen in liefdevolle herinnering Leny van der Palen-Meulenbroek Maikel en Rozell Milan, Guns Hans Dijkwel Mieke Dijkwel-Poppe Je weet nooit hoe sterk je bent, totdat sterk zijn je enige keuze is. 'Meisje wat heb jij gestreden' Voor altijd in ons hart Prachtige vrouw van Alexander en lieve moeder van Xander en Thijmen Leny Rommens-Poppe Ludo Rommens f Piet Poppe Lia Poppe-Sebrechts f Hennie van Delsen Gillis Poppe Elly Poppe-Rommens Matty Kirby-Poppe Barry Kirby f Ko Poppe Marijke Poppe-de Nood Rien Poppe Jolanda Poppe-van der Wekken Carin Riordan-Poppe John Riordan f De ooms en tantes De hemel heeft er een engel bij... Nooit meer hier, maar altijd bij ons! Onze lieve nicht Marij, Samuel Bram-Pieter en Barbara, Aurelie, Marilou Martine Mariska en Stefan, Kelly, Quinten Charles en Jacqueline, Mercedes, Jordan Carissa en Willem, Ivanna Hendrien en Harold, Maxime, Thomas Catheleine, Julie, Madelein Brammein, Dean Carlijn en Frans, Niene, Guus Niels en Janne Sophie Anniek en Bernd, Liesl-Ute Verdrietig zijn wij door het overlijden op veel te jonge leeftijd van Wij wensen Alexander, Xander en Thijmen heel veel sterkte. Ooms en tantes, neven en nichten familie Dijkwel vrijdag 15 november 2019 Hoe groot is het goed dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen....(ps.31:20) Op dinsdag 26 november 2019 hopen onze ouders hun 60 jarig huwelijksfeest te vieren. Wilt u hen daarmee feliciteren dan bent u van harte welkom vanaf 15.00 uur tot 17.00 uur. Zoutneringstraat 1 4341SH Arnemuiden PM V V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 50