Cruise Dubai, Oman, Qatar Abu Dhabi iim de buurt CLASSICAL CHRISTMAS reiskatern.nl 12 nationale vacaturebank Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc €222 Postbus 8759, 3009 AT Rotterdam Tel.: (088) 013 9999 E-mail: rubrieken@dpgmedia.nl Beleef een sfeervol kerstconcert met een unieke hoofdrol voor pianist Jan Vayne Bestel tickets op pzc.nl/kerstconcert OUTLET DEAL! Winterzon cruise Midden-Oosten van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken Last minute topdeal per 4* Costa Diadema Nieuws Eten drinken Doen Winkelen Wonen Aanbiedingen Vacatures O© indebuurt.nl vrijdag 15 november 2019 vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl Speciaal korting p.p. Fietsen Scooters Het adres voor een nieuwe of gebruikte (elektrische)fiets www.KLUIJFHOUT.nl kaapduinseweg 14A, Dishoek tel:0118-5526563 verkoop van verhuurfietsen. batavus, sparta, qwic, multicycle, loekie, alpina mini Meer informatie en boeken: Ga voor deze cruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1921 of bel met Stip Reizen via 088 - 7070600 - ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-18.00 uur Geniet van een onvergetelijk kerstconcert met het beroemde Bach Choir Orchestra of the Netherlands samen met pianist Jan Vayne. Concertdata di 17 dec Catharinakerk Eindhoven 19.30 za 7 dec Janskerk Utrecht 15.00 do 19 dec Concertgebouw** Amsterdam 19.30 wo 11 dec Jh. Bosch Artcenter Den Bosch 19.30 za 21 dec Janskerk Utrecht 19.30 za 14 dec Laurenskerk Rotterdam 19.30 di 24 dec Concertgebouw** Amsterdam 14.15 Exclusieve lezerskorting met cadeaucode ADBK19 *Exclusief €6,95 servicekosten per bestelling. **Concertgebouw Amsterdam €5,- toeslag per Rang 1 ticket incLusief gereserveerde plaats, ontvangst en pauze drankje, selecteer online zelf jouw stoelen. Nog even snel de kou ontvluchten deze winter? Profiteer dan van deze zeer scherpe last minute aanbieding! Per Transavia vliegt u naar Dubai, het vertrekpunt van uw cruise. Aan boord verblijft u op basis van volpension, waarbij ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen. Daarnaast zijn ook de fooien t.w.v. 84,- per persoon reeds inclusief in de reissom. Stip Reizen isaljarendénummerl voor cruises naar de Verenigde Arabische Emiraten en Oman. Beslis dus snel en ben verzekerd van een heerlijke winterzon cruise tegen een zeer scherpe prijs! Bestemmingen In Dubai maakt u kennis met de unieke samensmelting van traditionele, moderne en westerse cultuur en architectuur. Zo treft u authentieke soeks (markten) maar ook moderne gebouwen zoals de 828 meter hoge Burj Khalifa. In Muscat vindt u indrukwekkende bezienswaardigheden, zoals Mirani Fort en de Grand Mosque. Doha staat bekend om de unieke mix van opvallende architectuur, shoppingmalls en woestijngebied. De laatste bestemming voordat het schip terugkeert in Dubai, is de hoofdstad van de Arabische Emiraten, Abu Dhabi. Prachtige stranden, paleizen, wolkenkrabbers en de Arabische woestijn zijn kenmerkend voor deze indrukwekkende stad. Bij vertrek op 1 februari wordt Muscat vervangen door een bezoek aan Khor Fakkan. Schip Exclusieve innovaties op culinair, technologisch én entertainmentgebied zullen u een ongeëvenaarde cruise ervaring geven op de 4* Costa Diadema. Zo beschikt dit schip over de meeste geavanceerde technieken op het gebied van entertainment, zoals een 4D-bioscoop en een lasergame hal. De Costa Diadema telt 7 restaurants en 15 bars. Daarnaast worden er in het theater spetterende shows gegeven. Uiteraard kunt u ook uw geluk beproeven in het casino, een dansje wagen in de discotheek of een duik nemen in één van de 3 zwembaden. Voorwaarden Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 pers. per hut, excl. ruimbagage voor de vliegreis, transfers, niet genoemde maaltijden en drankjes, optionele excursies en entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds a 2,50 per boeking administratiekosten a 35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR Reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen. nl/algemene-voorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Vliegreis Amsterdam - Dubai v.v. per Transavia Cruise o.b.v. volpension fooien t.w.v. 84,- per persoon O.a. Dubai, Muscat of Khor Fakkan, Doha Abu Dhabi Vertrek november 2019 t/m maart 2020 Alles watje wil weten over jouw stad li D? qn lïT Inclusief Vliegreis Amsterdam - Dubai v.v. per Transavia (terugvlucht via Burgas) 8-daagse cruise per 4* Costa Diadema met verblijf in een huttype zoals beschreven Verzorging o.b.v. volpension, inclusief ontbijt, lunch en diner Fooien/hotelservice bijdrage (ter waarde van 84,- per persoon) Havengelden Luchthavenbelasting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 48