14 Suzanna Francina Overbeeke-Behage OVERLEDEN Michel Pijcke Pieter Leendert Schuller Margaretha Bokhoven-Hulleman Greet Op zondag 10 november 2019 is overleden Geboren 10 december 1933 te Dordrecht E.M. Schuller-de Knegt Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Anna Paulownaplein 32 4461 RC Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 16 november om 12.00 uur in het crematorium "Het Zeeuwse Land" te Goes. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Dankbaar dat wij zo lang van haar hebben mogen genieten, nemen wij afscheid van onze allerliefste moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Weduwe van Wim Bokhoven Jaap Bokhoven Mineke Murphy-Bokhoven Paul Murphy (in liefdevolle herinnering) Kevin en Irene Kaylinn, Livia Brianne V en Martin Iann Tim en Sanne Lukas, Sarah, Linah Karien Rijsdijk-Bokhoven Rob Rijsdijk Mienke en Jorrit Jeske, Taeke Robbert en Mariam Correspondentieadres Uitvaartverzorging H. Jobse Bachweg 2 4337 XD Middelburg T.a.v. fam. Bokhoven-Hulleman Overeenkomstig de wens van onze moeder en (over-)grootmoeder zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle en professionele zorg besteed aan onze moeder door het verzorgend en verplegend personeel van De Egelantier te Oostkapelle, alsmede door Dr. L. Van Houdt. Ida Jozina van Stevendaal-Matthijs Gerardus Albertus van Stevendaal donderdag 14 november 2019 ZV Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer papa van onze leerlingen Chayenne en Lenn Wij wensen zijn echtgenote Claudia, de kinderen Chayenne en Lenn en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. De leerlingen, de ouders, het team, de medezeggenschapsraad en de activiteitencommissie van bs. Sint Petrus-de Wegwijzer te Schoondijke Bestuur, directie en personeel van Scoba. 'Als het donker genoeg is, worden de sterren zichtbaar' We zijn vol van verdriet omdat de papa van Chayenne en Lenn niet meer bij hen is. We willen er voor jullie zijn. Jullie klasgenoten van St. Petrus - De Wegwijzer Joleen, Davinja, Lynn, Joël, Bas, Naomilisa, Fabian, Livie, Femke, Sjoerd juffr. Ineke, juffr. Marlies, juffr. Tineke Jayson, Djamilla, Timothy, Jasmine, Miguel, Benthe, Fee, Erna, Esmee, Chelsea, Thirza, Dounia, Damian, Krzysztof, Emmelie Damian, Lieke, Levin, Meike, Julia, Pepijn, Quinty, Tygo, Sophie, Milan, Sanne juffr. Dorien, juffr. Mirjam Je was een rots in de branding, En koerste recht door zee. Trotseerde storm en golven, Alleen... je had de wind niet mee. Ondanks dat het zo goed is, delen wij u toch verdrietig mee dat is overleden mijn vrouw, onze moeder en trotse oma nu Suzie nu Groede, 25 september 1946 Bergen op Zoom, 11 november 2019 in de leeftijd van 73 jaar. Jan Overbeeke Marton Overbeeke Lisa Marie Strijbosch Silke Marien (in liefdevolle herinnering) Slikkenburg 7, 4691 TC Tholen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 16 november om 10.00 uur in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5, 4623 RE Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma echtgenote van Oostburg, 26 april 1943 tTerneuzen, 11 november 2019 Axel Axel Koewacht Gerard Magda en Pieter Ina en Stijn Tim, Stijn, Ann Robertstraat 54, 4571 AV Axel U kunt afscheid nemen van haar op donderdag 14 november van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102B in Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 november om 10.30 uur in de kerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Westerzicht, aan de Westsingel te Axel. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 65