COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 s Suzanna Francina Overbeeke-Behage Jfermana JLnna Maria van Os - Herma - Tonnie (Antonie Jan) Swenne "V, Suzie Ida Jozina van Stevendaal-Matthijs Gerardus Albertus van Stevendaal 'hij was mijn maatje, mijn steun en toeverlaat' (Corrie) 26 juni 1927 - 12 november 2019 Corrie Swenne-Schippers Marleen Swenne Cockie en Jan Steendijk-Swenne, Jan, Jeffrey De crematie vindt plaats in besloten kring op maandag 18 november. Daarna willen wijTonnie gezamenlijk gedenken en een toost op hem uitbrengen. Graag nodigen wiju uit hierbijaanwezig te zijn van 14-16 uur in Dorpshuis De Vriendschap, Noordlangeweg 6, 4485 AP Kats. Correspondentieadres: Hoofdstraat 24, 4484 CE Kortgene dpg pzc.nl/familieberichten donderdag 14 november 2019 PM Op donderdag 7 november is zeer plotseling overleden mijn allerliefste moeder, onze zus en schoonzus Rotterdam, 13 oktober 1947 Terneuzen, 7 november 2019 Alkmaar: Sacha en Guus Oostkapelle: Frans en Annette Oostkapelle: Aad en Marianne Vught: Ben en José Alkmaar: Anja Wij zijn intens verdrietig om de leegte die Herma bij ons achterlaat. We herinneren haar in ons hart als een warme, zorgzame en betrokken vrouw die nu over mag gaan naar het Licht. Correspondentieadres: Sacha Vermeirssen, Nieuwpoortslaan 70,1815 LP Alkmaar Wij nemen geheel volgens de wens van Herma in besloten kring afscheid van haar. 'Omring haar met het Licht van Uw Geest' Je was een rots in de branding, En koerste recht door zee. Trotseerde storm en golven, Alleen... je had de wind niet mee. Ondanks dat het zo goed is, delen wij u toch verdrietig mee dat is overleden mijn vrouw, onze moeder en trotse oma Groede, 25 september 1946 Bergen op Zoom, 11 november 2019 in de leeftijd van 73 jaar. Jan Overbeeke Marton Overbeeke 8i Lisa Marie Strijbosch Silke Marien (in liefdevolle herinnering) Slikkenburg 7, 4691 TC Tholen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 16 november om 10.00 uur in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5, 4623 RE Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma echtgenote van Oostburg, 26 april 1943 t Terneuzen, 11 november 2019 Axel: Gerard Axel: Magda en Pieter Koewacht: Ina en Stijn Tim, Stijn, Ann Robertstraat 54, 4571 AV Axel U kunt afscheid nemen van haar op donderdag 14 november van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102B in Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 november om 10.30 uur in de kerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Westerzicht, aan de Westsingel te Axel. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. ■ii- familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43