14 Geert de Jonge Opa Boot! Rie Diepenhorst - Schippers Hans Gillissen Margaretha Bokhoven-Hulleman Greet Margot de Jonge - Scheer Pieter Leendert Schuller OVERLEDEN Willem Bakker Dankbaar dat wij zo lang van haar hebben mogen genieten, nemen wij afscheid van onze allerliefste moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Weduwe van Wim Bokhoven Jaap Bokhoven Mineke Murphy-Bokhoven Paul Murphy (in liefdevolle herinnering) Kevin en Irene Kaylinn, Livia Brianne V en Martin Iann Tim en Sanne Lukas, Sarah, Linah Karien Rijsdijk-Bokhoven Rob Rijsdijk Mienke en Jorrit Jeske, Taeke Robbert en Mariam Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Bachweg 2 4337 XD Middelburg T.a.v. fam. Bokhoven-Hulleman Overeenkomstig de wens van onze moeder en (over-)grootmoeder zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle en professionele zorg besteed aan onze moeder door het verzorgend en verplegend personeel van De Egelantier te Oostkapelle, alsmede door Dr. L. Van Houdt. Netty Seijbel-Slootmans Piet Lindenberg Hoogeveen, 14 mei 1963 4 Frans Vos Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen..je had de wind niet mee. Verdrietig nemen we afscheid van mijn lieve man, onze lieve papa en opa echtgenoot van Koudekerke, 12 november 2019 Margot Maaike en Brian Melle, Tess Rob Renske en Mario Bella Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v. familie de Jonge Postbus 8046 4330 EA Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Geert. De dienst wordt gehouden op maandag 18 november om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van uitvaart verzorging H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. We zouden het fijn vinden als u voor Geert een kleurrijke en niet verpakte bloem zou willen meenemen. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag, trotse Melle, Tess Geert de Jonge Op woensdag 6 november 2019 is overleden onze lieve zus in de leeftijd van 87 jaar. Ursem: Leny Schippers Amsterdam: Elly Schippers Correspondentieadres: Uitgang 6A, 1645 RA Ursem De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega We verliezen in hem een heel betrokken collega met een groot hart voor zijn leerlingen. Wij wensen Trude, de kinderen en overige familieleden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verhes. Namens de Raad van Toezicht, directie, medewerkers en leerlingen van het Scheldemond College Guus Hagt, directeur-bestuurder Eugène Fagg, directeur Michelle Roose, teamleider bovenbouw Havo-Vwo Op zondag 10 november 2019 is overleden Geboren 10 december 1933 te Dordrecht E.M. Schuller-de Knegt Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Anna Paulownaplein 32 4461 RC Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 16 november om 12.00 uur in het crematorium "Het Zeeuwse Land" te Goes. Geen bezoek aan huis Geen bloemen donderdag 14 november 2019 PM Verdrietig zijn we door het overlijden van onze oudste zwager en oom echtgenoot van Corrie de Koeijer. We weten hem in Gods hand geborgen. Dat dit vertrouwen ook Corrie, kinderen en (achterkleinkinderen troost en sterkte mag geven. Kapelle: Jo en Jan van Strien - de Koeijer 's FI.FI.kinderen: Ditty J en Jaap J Lokerse - de Koeijer Kapelle: Dies en Paulien de Koeijer-de Jager Tanilba Bay: Sas en Joan de Koeijer-Vale (Austr.) Kay t Goes: Cobie en Joop Jobse - de Koeijer Middelburg: Ina en Adri Kole - de Koeijer Vlake: Jos en Matty de Koeijer-Schrijver Ouddorp: Fina en Piet van der Stoep-de Koeijer Flarlingen: Janny en Flans van Stee - de Koeijer 's Gravenpolder: Martha de Koeijer Bleskensgraaf: Gerard en Bep van der Dussen - van den Bergh Forra J neven en nichten Yerseke, 11 november 2019 Verdrietig zijn we nu je er niet meer bent. Dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad. Dag lieve (schoon)zus en tante Arnold en Ineke Slootmans Patricia en Ronald, Casper en Jonas Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-lid toptrainer, altijd positief, hart van goud, een grote voetbalkennis en 'RCS bleef zijn cluppie'. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden voetbalvereniging RCS Bedroefd, maar met veel goede herinneringen, nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom, weduwnaar van Tan Dingemanse D.Vos t M.Vos-Aarnoutse L.Vos t E.Vos-Barentsen B.Vos t C.P.Vos-Kodde T.Francke-Vos A.Francke M.Vos A.Vos-Gabriëlse Neven en nichten. Geheel onverwachts is overleden mijn lieve zoon, onze broer en zwager Wij wensen Margot, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Moeder de Jonge Vader de Jonge (in liefdevolle herinnering) Jan en Marja de Jonge Geertje en Klaas Feijer Alexander en Anne-Jet de Jonge Neven en nichten Floogeveen, 12 november 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42