TOTALE LEEG VERKOOP Zorgstroom verscheurt rekeningen maaltijdservice II 8 ZEELAND 'Kom schat, we gaan'. Een stoere bok met fors gewei lijkt zijn tengere vrouwtje mee te lokken. Vastgelegd op foto door de Middelburgse Boukje Stange. Zij gaat regelmatig bij het krieken van de dag op hertenjacht. Een rondje Oranjezon met de camera in de aanslag. Op 31 december sluit Woontrend Zeeland. Tot die tijd ontvangt u 40% korting op alle producten in de showroom. Interior De knelpunten zijn van tijdelijke aard, liet het team van Tafel Thuis Dé Zeeuwse Keuken toen weten. Er werden excuses gemaakt en om begrip gevraagd. De mededeling staat nog altijd op de site van de maaltijd service. ,,Op dit moment verloopt de levering van de maaltijden door Tafel Thuis - Dé Zeeuwse Keuken helaas niet zo goed als cliënten van ons gewend zijn." Maar Zorgstroom laat weten dat de bezorging van Het zwaartepunt van de problemen bij de levering van de maaltijden lag in september en oktober de maaltijden inmiddels weer onder controle is. ,,Het zwaartepunt van de problemen bij de levering van de maaltijden lag in september en oktober. Vanwege deze problemen hebben we besloten om bij alle thuiswonende cliënten de maaltijden die tussen half september en half oktober geleverd hebben gekregen niet in rekening te brengen. Ze hoeven dus de maal tijden van die vier weken niet te betalen", aldus een woordvoerder van Zorgstroom. Tafel Thuis Dé Zeeuwse Keuken bezorgt de koel- verse maaltijden twee maal per week bij mensen thuis. Het aantal maaltijden per week en de samen stelling verschilt per cliënt. De cliënten kunnen zelf aangeven waar hun voorkeur naar uitgaat en of ze bij voorbeeld naast het hoofdgerecht ook een voor- en nagerecht willen. De hoogte van de rekening is daar door ook voor iedereen anders. Tafel Thuis Dé Zeeuwse Keuken is de maaltijdser vice van Zorgstroom, vergelijkbaar met wat in de volksmond tafeltje-dek-je wordt genoemd. Afgelo pen september liet de maaltijdservice aan de cliënten in een brief weten dat als gevolg van veranderingen binnen de organisatie de levering te wensen overliet. De afnemers van Tafel Thuis, voor het grootste deel (kwetsbare) ouderen kregen niet altijd de maaltijden die ze besteld hadden. Ook administratief liep niet al les op rolletjes. donderdag 14 november 2019 Woontrend Zeeland Woontrend Zeeland Duinstraat 18a, Koudekerke "www.woontrend.nl -woordvoerder Zorgstroom Zo'n 650 thuiswonende cliënten van Zorgstroom krijgen geen rekening voor de maaltijden die zij van half september tot half oktober hebben ge kregen van Tafel Thuis Dé Zeeuwse Keuken. Het is een compensatie voor de problemen die er zijn geweest rond de levering van de maaltijden. Theo Giele Middelburg Ter illustratie. Dit is geen foto van een maaltijd van Tafel Thuis. Boukje Stange. FOTO LEX DE MEESTER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 36