Kassakorting tot 300."p 5 Wie neemt de PZC-wisselbokaal over van Haf id Draoui? JOUW FAVORIET Een 'topleraar', die leuke grapjes maakt, niet vaak boos wordt en bo vendien 'verschrikkelijk goed' les geeft. De leerlingen raakten vorig jaar niet uitgepraat over de kwali teiten van Draoui. Ze stuurden e mails vol loftuitingen naar de re dactie: hun leraar moest gekozen worden tot de beste van Zeeland. Half december stond Draoui, een beetje onwennig, op het podium in de kantine van zijn school. ,,Dat was een heel bijzonder mo- ment", blikt Draoui terug. In het bijzijn van zijn familie mocht hij de wisselbokaal en bloemen in ont vangst nemen. ,,Ik werd later op straat aangesproken, zelfs door on bekende mensen. Ik kreeg bericht- Ik ben kampioen geworden, dus ik wil het goed blijven doen jes uit Arnemuiden, waar ik ge woond heb. Ze hadden in de krant gelezen dat ik gewonnen had, en wilden me feliciteren. Het maakte me trots, dat ik zoveel steun kreeg van mensen. Ik vond het ontzet tend leuk dat dit een initiatief van de leerlingen was. Door de wed strijd heb ik meer zelfvertrouwen gekregen: het is een steun om te ho ren dat je het goed doet als leraar." Kampioen Draoui is door de verkiezing extra gemotiveerd om de beste leraar te blijven voor zijn leerlingen. ,,Het is net als met sport: ik ben kampioen geworden, dus ik wil het goed blij ven doen. Ik heb door die wedstrijd meer energie gekregen om mijn best te doen. De leerlingen waarde ren me om het contact dat ik met ze heb: daarom probeer ik nu nog be ter naar de kinderen te luisteren." De wisselbokaal heeft het afgelo pen jaar een speciaal plekje gekre gen in een vitrinekast in de woon kamer van huize Draoui. ,,Hij stond naast wat traditionele spullen uit Marokko. Af en toe pakte ik 'm even uit de kast." Hij lacht. ,,Ik ga hem wel missen natuurlijk." v.a. 1099 v.a. 529 V.a. 1819 v.a. 1529 donderdag 14 november 2019 GO Nomineer je leraar of lerares! Heb jij een docent die een pluim verdient? Nomineer hem of haar dan snel! Stuur een e-mail naar pzcle- raar@gmail.com en vertel waarom jouw docent moet winnen. Alle middelbare scho lieren in Zeeland kunnen een nominatie sturen. Je hebt tot en met dinsdag 26 november de tijd. Doe er alles aan om ons te overtuigen! We vinden het heel leuk als je een video maakt, waarin je vertelt wie jouw favoriet is, maar je mag ook een e-mail sturen. Ver geet niet de naam van je le raar of lerares en de naam van je school te vermelden. Let op, alleen docenten van middelbare scholen komen in aanmerking voor de beker. De vijf genomineerden wor den gepresenteerd in de krant en op de website. In de tweede ronde kan iedereen stemmen op de vijf beste lera ren. De docent met de meeste fans wint de PZC-wisselbo- kaal. Hafid Draoui werd vorig jaar uitgeroepen tot beste leraar van Zeeland. foto boaz timmermans Hafid Draoui (50) uit Hulst krijgt altijd even vleugels als hij terug denkt aan het moment dat hij de PZC-wisselbokaal omhoog hield. ,,Het was een heerlijk ge voel." De leraar Frans van het Reynaertcollege in Hulst werd vorig jaar uitgeroepen tot beste leraar van Zeeland. Nu geeft hij het stokje over: alle Zeeuwse middelbare scholieren kunnen vanaf vandaag weer zijn of haar favoriete docent nomineren. Cornelleke Blok Hulst -Hafid Draoui, leraar Het paradijselijke zuiden van Thailand Beleef bruisend Bangkok, de wonderschone natuur van het zuiden en het prachtige strand van Phuket Groepsreis 15 dagen IVree gezichten van Marokko Een individuele reis met een comfortabele huurauto van het levendige Marrakech naar de ongerepte binnenlanden Privéreis 8 dagen 3,3 Relaxt door Sri Lanka Geniet 3 weken lang van oude koningssteden, historische ruïnes, mooie natuur en de ongerepte oostkust Groepsreis 21 dagen 8,8 ÖBZ) Mooiste van Mexico (nieuw!) Treed in de voetsporen van de Maya's en ontdek koloniale steden, witte zandstranden en tropisch oerwoud Groepsreis 17 dagen Hoogtepunten van Maleisië Van de jungle van Taman Negara tot shoppen in wereldstad Kuala Lumpur en relaxen op exotisch Langkawj Privéreis 15 dagen p., ■lllllltUiillllllillml a:ia1111111111111J Piïiïïïïiiitiniiir -'."humMm;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 33