II II Wie is jouw Clubheid van het Jaar? NIEUWS 15 Het is, laten we eerlijk zijn, dé foto die iedereen wil zien: André Hazes en zijn nieuwe liefde Bridget Maasland. Glamourfotograaf Reni van Maren wist 'm te maken. Stem mee op pzc.nl/clubheld PRIMEUR RENI VAN MAREN buiten 's ochtends, helaas één voor één. Niet samen. Maar nog wel net op tijd voor het blad van deze week." Maar nog niet DE foto dus. Van Maren had Bridget op Radio 538 tegen Frank Dane horen zeggen 'dat zij en André 's avonds uit eten zouden gaan'. Maandagavond stond Van Maren daarom weer Een 'hetere' plaat dan deze is er dit jaar in het Nederlandse show- bizzlandschap niet te maken. Dat wist Reni van Maren meteen toen hoofdre dacteur Bart Ettekoven van tijd schrift Weekend belde met het nieuws over de relatie tussen An- dré Hazes en Bridget Maasland: hier gaan we mee uitpakken, zorg voor foto's. ,,Het jaar is nog niet om", zegt Ettekoven, ,,Maar tot nu toe, ja, dit is in Nederland wel het showbizznieuws van het jaar. An- dré is het hele jaar al hot met z'n relatie met Monique: wel aan, niet aan, wel aan, toch weer niet. Dan is het toch uit en dan komt hij ook nog met zó'n nieuwe liefde. Ik had net een paar dagen eerder gezegd: het is wat stil in showbizzland, er mag wel wat gebeuren. Ik werd meteen bediend." Huis Als eerste reed Weekends vaste showbizzfotograaf Van Maren maandagmorgen naar het huis van Bridget in Amsterdam. ,,Ik had via via al gehoord dat André daar zou slapen, leek me ook logisch, hij heeft effe geen huis hè, en had een paar concerten in België", zegt Van Maren. ,,En ze kwamen ook naar met de auto bij Bridget voor de deur. Helaas niet alleen. Edwin Smulders van Story en Mark Vuu- rens van Party waren er ook. ,,En ze kwamen naar buiten. Dus hoe werkt dat, wij rijden er gewoon achteraan. Het was rotweer, geluk kig hoefden ze niet ver, restaurant Ceconni's in Amsterdam, paar ki lometer verderop. Ja, ik dénk wel dat ze weten dat er fotografen in de buurt waren. Als dit nieuws naar buiten komt en er komt geen fotograaf op af, zou ook gek zijn, hè." Het is in Nederland met de pa parazzi 'gelukkig' nog niet zo bizar gesteld dat André en Bridget zich vervolgens een weg moesten ba nen door geflits en geklik pal voor hun neus. Van Maren ziet het stel op afstand naar binnen lopen en wacht... urenlang. „Dat ze naar Je kon ze zien zitten, maar je mag niet van buiten naar binnen fotograferen binnen gaan is geen foto, hè, op hun rug. Je wil ze van voren hebben, na het etentje, dan hebben ze wat gedronken, mis schien geven ze elkaar een kusje. We hebben drie uur staan wachten, in de portiek er tegenover. Aan de andere kant van het restaurant kon je ze van buiten zien zitten, maar van buiten naar binnen foto graferen mag niet. Dus wach ten, scherp blijven, gelukkig zijn die deuren van glas dus je zag ze wel aankomen. Na drie uur kwamen ze naar buiten, vlak na middernacht, naar de taxi. Nee, geen kusje, wél arm in arm." Eerste Dinsdag bracht Weekend-hoofdre dacteur Bart Ettekoven de eerste drie foto's al naar buiten. ,,Je weet dat je dit niet droog houdt tot het blad verschijnt", zegt hij. ,,Je wilt de mooiste en de beste foto's. En nu waren we er tenminste de eer ste mee." Ik had via via al gehoord dat André bij haar zou slapen -Reni van Maren, fotograaf Jouw stem bepaalt welke vrijwilliger wint en wegloopt met een geheel verzorgd cLubfeest! Bovendien maak je zelf ook kans op een feest voor je club, stem dus meteen! Partners: Rabobank, NOC*NSF, Kunstbende, LKCA donderdag 14 november 2019 PC Drie uur wachten, hopend op een kusje voor DE FOTO Victor Schildkamp Amsterdam André Hazes en Bridget Maas land verlaten maandag even na mid dernacht het Amsterdamse restaurant Ceconni's. Het is hét moment waarop foto grafen uren hebben ge wacht. FOTO RENI VAN MAREN CLUBHELD Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 15