FAMILIEBERICHTEN 13 Peter Cornelis Maljers Anthonetta Catharina Seijbel-Slootmans Frans Vos Q^yja/üm &ueh&dyk Desiré Rhemrev - (^ÏYlaMm - Na een lange, moeilijke periode is overleden mijn lieve vrouw en mama -Netty- Middelburg, 29 april 1941 t Middelburg, 11 november 2019 Henk Seijbel Monica Seijbel Fazantenhof 176 4332 XT Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 16 november om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Degenen die ik liefheb verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te vinden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan Batavia, 9 juni 1949 t Middelburg, 9 november 2019 Tim Tineke t en Victor Ulrich en Blanche Robert en Eveline John Margaretha en Harry Correspondentieadres: Eveline Rhemrev-Kruit, Roompotstraat 31,4374 BK Zoutelande De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Cees Smits Met ontroering en weemoed hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Piet en Corrie Lindenberg Piet leidde onze vereniging tussen 1966 en 1969 driemaal naar het landskampioenschap bij de amateurs. Corrie deed in die periode veel vrijwilligerswerk bij onze club. Piet en Corrie zijn voor altijd verbonden aan de geschiedenis van Zeelandia Middelburg. Wij wensen hun nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van v.v. Zeelandia Middelburg Op 9 november is overleden mijn broer, onze oom Ko Corbijn In de leeftijd van 91 jaar, wonende te Maassluis. We wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Oostkapelle, Simon Corbijn en kinderen Helena Adriana Menheere-Westdorp OVERIGE BERICHTEN Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijfie uitvaart begeleiding Het adres voor een respecLvoC afscheid. COLOFON Familieberichten woensdag 13 november 2019 PM Na een arbeidzaam leven, is geheel onverwacht van ons heengegaan, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa 5-9-1934 Kapelle 111-11-2019 Hij heeft nu eindelijk de rust gevonden... Kapelle Annie Eversdijk - Slotboom Kapelle Peter Eversdijk en Jolanda Dekkinga Sagy (Fr.) Ineke en Joop de Jonge - Eversdijk Wemeldinge Anja Bal Michelle en Niels Len en Eline Kelly Postweg 10 4421 NB Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 november van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaart centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 november om 13.00 uur in de Hervormde kerk. Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. geen bloemen Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we om het heengaan van mijn zwager en onze oom Ellewoutsdijk: Kaatje de Broekert - Eversdijk (in liefdevolle herinnering) Rinus de Broekert Kapelle: Nico Eversdijk (in liefdevolle herinnering) (achter) neven en nichten Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve Boffel, echtgenoot, vader, schoonvader en opa 04-12-1939 Middelburg 06-11-2019 Titia Maljers-Dop Middelburg Middelburg Voorburg Oet en Arjan N/na Floris en Simone Thomas Annefleur De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Haymanstraat 3 4335 CV Middelburg Met groot verdriet hebben wij vernomen dat op zaterdag 9 november onze ere-voorzitter is overleden. Cees was ruim 44 jaar lid van onze vereniging. Daarnaast is Cees 14 jaar voorzitter geweest en was hij tot ere-voorzitter van onze vereniging benoemd. Wij wensen José en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur Koninklijke BLN-Schuttevaer van de afdeling Zeeuwse Delta Op 12 november 2019 overleed in Emmeloord onze zwager en oom weduwnaar van Tan Dingemanse in de leeftijd van 95 jaar. Bram en Mien Dingemanse (in herinnering) Adrie en Jopie Dingemanse Marie en Rogier Koppejan Neven en nichten Zoutelande, 12 november Om je heengaan zijn we treurig Om wie je was zijn we dankbaar Onze zus Familie westdorp ZORG Peter Butler SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45