4\ a J V i f it 12 FAMILIEBERICHTEN Willem Bakker Johannes Cornelis Gijsbert (Hans) Gillissen JUBILEUM OVERLEDEN JcuXrbw vcwvBeery-VGW/detvBöMe' liooy Eduard Willem Janssens -Ed- Jenny Feij - Meijer Dankbaar en blij zijn wij met het 60 jarig huwelijk van onze (o)pa en (o)ma, Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Wilt u hen feliciteren dan kan dat via: han.en.hanny@gmail.com Als de Here het huis niet bouwt, tevergeefs zwoegen de bouwlieden daaraan; Psalm 127:1a Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mee dat na een zorgzaam en werkzaam leven is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Yerseke, Yerseke, 30 mei 1926 11 november 2019 Yerseke: C.L. Bakker-de Koeijer Sommelsdijk: Ineke Bakker Wemeldinge: Cobie en Johan Eckhardt-Bakker Yerseke: Janneke en Co Vogelaar-Bakker Sinaai (B): Jan Bakker en Mieke Penny Emmeloord: Lianne en Robert Minnaar-Bakker Krabbendijke: Adrie en Evelien Bakker-Breker Klein- en achterkleinkinderen Steeweg 44 4401 AR Yerseke De dankdienst zal gehouden worden vrijdag 15 november om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er vanaf 15.30 uur in 'De Haven', Paardenmarkt 8, gelegenheid tot condoleren. Piet Ossewaarde "Tot horens of ziens." Na een lang leven met mooie belevenissen en vriendschappen is rustig uit het leven weggegleden onze vader, grootvader en overgrootvader weduwe van Alice janssens - van Stee in de leeftijd van 92 jaar. Breda: Yvonne en Bob Arnhem: Pim en Inge Gladys en Brian, Lots Nicolien Breda: Ruud en Jeanine Steef en Marlie Cox 11 november 2019 Correspondentieadres: Van Veldekestraat 56c, 4819 ER Breda Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 november van 18.30 tot 19.15 uur in uitvaartcentrum "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 15 november om 14.30 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren "Op 't Hof Olmestein", Abbekindersezandweg 21 te Kloetinge. woensdag 13 november 2019 PM W Tl Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer en zwager Nellie en Hans Cor en Lia Maartje, bedankt dat jij er ook voor ons was Oma is niet dood, De Heer heeft haar geroepen Bij hem te wonen in zijn Heilig huis. Ze hoeft geen rust en vrede meer te zoeken Zij heeft het nu, want ze is veilig thuis. Na een leven vol liefde en zorg voor ons en haar medemens is rustig en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Sint Laurens 25 december 1929 Goes: Grijpskerke: Zwolle: Goes 11 november 2019 M. van Beers Lodewijk en Nellie Hans Mark en Mandy Rinus en Els Pauline Karlijn Maarten Correspondentieadres: Mariekerkseweg 48 4364 AS Grijpskerke De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 16 november 2019 om 10.30 uur in de "Geerteskerk", Geertesplein 24, Kloetinge. Voorafgaand is er van 10.00 uur tot 10.15 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Randhof voor hun liefdevolle verzorging. ...een mens te zijn op aarde Onze geliefde moeder en oma echtgenote van Gerardus Philippus Feij is overleden na een lang, actief en onbaatzuchtig leven. Met een open blik op de wereld. Zó blijven we ons haar herinneren. Meppel, Vlissingen, 28 juli 1925 10 november 2019 Vlissingen: Flip Feij en Annie Streng Fleur Carolijn en Stefan Vlissingen: Henk Feij en Tineke Feij-Flipse Vincent en Meron, Demian, Mervin, Rahel Julian en Gabriela Mathieu en Katja Colmenar (S): Conny Feij en Malcom Coxall Marije Goes: Hans Feij en Sandra Sonke Lisa en Daniël Emile en Maaike Lieveke Etten-Leur: Erik Feij en Jolanda van Nielen Lotte en Dion Jilles Hengelo: Peter Feij en Annet Geerdink Tom en Naomi Niels Correspondentieadres: Molenstraat 17 4381 HW Vlissingen flipfeij@zeelandnet.nl Een dankdienst voor het leven wordt gehouden op vrijdag 15 november om 13.00 uur in het uitvaart centrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Daarna zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in genoemd uitvaartcentrum. D'un coeur qui t'aime (Jean Racine) Mijn Hannes, onze pappa, schoonpappa en opa, oudste zoon, broer, zwager en oom is overleden ^Middelburg 11 juni 1955 t Middelburg 7 november 2019 Trude de Reij Marte en Michel Acda- Gilüssen Rémon Wouter Gillissen en Amanda Gao Frank de Reij Leendert t en Juliana Gillissen- Schellings Ingrid Gillissen en David van Buuren Jeroen en Danielle Gillissen- Passchier Sjoerd en Sergio Niels en Nienke Van Kleffenslaan 93 4334 HC Middelburg De crematie heeft op dinsdag 12 november 2019 in beslotenheid plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44