FAMILIEBERICHTEN 13 Jacobus Tholenaar "N van der VCis - Maas Piet Bruggeman Cornelia Petronella Lindenberg-Klijn v - Piet Lindenberg COLOFON Familieberichten Michel Pijcke Stif, ma, oma Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden onze zorgzame vader, trotse opa, overgrootvader en mijn broer sinds 27 november 2003 weduwnaar van Tannie Westdorp in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Attie en Kees Annet en Marcel Jesse, Lynn Silvia en Eddy Luc, Tessa Jaap en Connie Suzanne Linde en Daniël Jo Tholenaar Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Pablo Picassoplein, woning 4, Vlissingen voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Vlissingen, 11 november 2019 Correspondentieadres: Spoorstraat 20 4388 BR Oost-Souburg De afscheidsdienst, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden op vrijdag 15 november om 11.00 uur in de Open Havenkerk gelegen aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in De Ark gelegen naast voornoemde kerk. Alice de Maat 24-11-1928 t 04-11-2019 08-04-1927 10-11-2019 Ga nooit heen zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. In de nacht van 6 november is onze grote held, onze allerbeste vriendin, ons maatje, maar vooral onze allerliefste moeder overleden. Wij missen haar nu al. - Stephanie Maria - levenspartner van Willy de Cauwer Boschkapelle, 29 januari 1935 t Terneuzen, 6 november 2019 Willy de Cauwer Patricia in liefdevolle herinnering) Micha en Jet, Pomme, Toots Dwight en Gabriëlle, Eefje, Pepijn, Maartje Fabiënne Linda en Eric Michaëla en Joeri Nikita en Kay Nadia en Hans Steef en Jeroen Koninginnelaan 2-107,4532 BP Terneuzen Geheel naar haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. dpg dinsdag 12 november 2019 PM Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Graauw, 24-12-1921 t Hulst, 9-11-2019 Zandberg: Ceciel en Joseph van Vliembergen-Bruggeman Danny en Jos Zaamslagveer: Frans en Jannie Bruggeman-Hamelink Peter en Marian Johnny Wilco Jacky en Marleen Jary en Marlies Devy correspondentieadres: Standertmolenstraat 12 4569 TB Graauw De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 14 november om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Rid der', Spoorweg 4 te Hulst. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren. Woensdag 13 november is er van 19.00 -19.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen van Piet in voornoemd uitvaartcentrum. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van Unit 1 en de afdeling revalidatie van de Blaauwe Hoeve. Liefde houdt niet op waar het leven eindigt. <5 v i Namens de familie: Gerrit Jan Bijlsma en Mieke de Wijs Kees en Gusta -in herinnering- Lindenberg Jaap en Greet Lindenberg Correspondentieadres: GJ. Bijlsma, Wijdauwstraat 43,4337 VD Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 14 november om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. De wil was er nog, de kracht niet meer... Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve man, onze trotse papa, zoon, mijn broer, schoonbroer en onze oom echtgenoot van Claudia Kleinhof Oostburg, 15 april 1974 Schoondijke, 9 november 2019 Schoondijke: Claudia Pijcke-Kleinhof Chayenne Lenn Schoondijke: Nicole Hamelinck Kloosterzande: Johan Pijcke Schoondijke: Richard en Agnetha Tygo Levi Correspondentieadres: Pr. Beatrixstraat 87,4507 AJ Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 14 november om 14.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 13.15 tot 13.50 uur in het Mauritshof. In plaats van bloemen graag een donatie aan Stichting Ambulancewens waarvoor een collectebus aanwezig zal zijn bij de afscheidsbijeenkomst. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens EK* op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media I ii- familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45