Ariea Dijkhuizen - van Rijn 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Addy Kruijsse-Smallegange Piet Ossewaarde "EN NIEMAND VALT OF HIJ VALT IN UW HANDEN" Het is goed. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden Arnold Moüfit ☆Vlissingen, 18 april 1936 t Goes, 9 november 2019 Cécile Mollet-de Dobbelaere Alex en Nelly Correspondentieadres: Wilgenstraat 8,4388 LG Oost-Souburg De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Pieter Cornelis Goes, 11-11-2019 Verdrietig zijn wij dat onverwachts is overleden onze schoonzus en tante Nel van de Velde - de Lange Adri en Diny van de Velde Andrea en Wouter De directie en het personeel van Westerweel Intermediair melden u met droefheid het overlijden van hun zeer gewaardeerde medewerkster Catherina Jacoba (Ineke) Voogdt-van de Linde geboren op 31 maart 1956 en overleden op 7 november 2019 Wij wensen haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De afscheidsdienst wordt gehouden op 13 november 2019 om 13.30 uur in de Bethelkerk, Tulpstraat 2 te Goes. Verdrietig zijn wij dat onverwachts is overleden onze schoonzuster en tante Nel van de Velde - de Lange Adri en Diny van de Velde Andrea en Wouter dinsdag 12 november 2019 PM Huub Oosterhuis Op 5 november jl. is in Spanje abrupt een einde gekomen aan het leven van Katwijk 23 november 1950 t Almerïa (Spanje) 5 november 2019 Arie Dijkhuizen Stefan Dijkhuizen Wendy Leemker Luca, Norah en Boaz Mirjam Dijkhuizen Menno de Boer David, Elias en Hanna Lydia Dijkhuizen Rian Veldman, Joba en Jacob Dankdienst voor het leven van Ariea Vrijdag 15 november 11.30 uur in de Nieuwe Kerk - Onder Den Toren 1, 4331 BD Middelburg. Vanaf 10 uur is er gelegenheid om van Ariea afscheid te nemen in de naastgelegen Wandelkerk, en de mogelijkheid tot ontmoeting tegenover de kerk in Het Hofje (ingang Walplein). Na de kerkdienst vindt daar ook het condoleren plaats. Begrafenis Zaterdag 16 november 13.30 uur op de Algemene begraafplaats De Blekerij Sijp 13, 2223 BX Katwijk aan den Rijn. Voorafgaand is er gelegenheid tot condoleren. Vanaf 12 uur in het Dorpshuis, ingang tegenover de Dorpskerk aan de Kerklaan 12. «...et Ariea is thuis. Bezoek in overleg. Correspondentie adres Blom de Ridder Uitvaartverzorging t.a.v. de familie Dijkhuizen Wittezeestraat 8, 4388 GG Oost-Souburg, info@blomenderidder.nl Als alles duister is, ontsteek dan een lichtend vuur dat nooit meer dooft, een vuur dat nooit meer dooft, lied 598: uit Taizé. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van Ouderling en actief lid van onze kerk. We wensen Han en de (klein)kinderen veel sterkte en troost toe met dit verlies. Namens de kerkenraad Mozeskerk Nooit meer zal je door je tuintje lopen, waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je zorgende hand. Nu gaat de hemeltuin voor je open Met verdriet in ons hart hebben we afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze zorgzame pa, trotse opa, broer en zwager Kapelle, 4-2-1938 Rust zacht Piet, pa en opa, je hebt nu eindelijk rust. Kapelle Mineke Ossewaarde - de Leeuw Dorus ik' Goes Jan - Kees Bradley Opoeteren (B.) Marianne en Peter Christel Edwin Yerseke Nellie en Hans Dijkwelseweg 16 4421 PP Kapelle Er is gelegenheid om van Piet afscheid te nemen op woensdag 13 november van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 16 november om 10.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. Onze grote dank gaat uit naar het verplegend personeel van S.V.R.Z. Pomona Kapelle, S.V.R.Z. Ter Valcke Goes en in het bijzonder Maartje Nieuwland voor de liefdevolle verzorging. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44