II Delta maakt facturen voor klanten overzichtelijker 5 Iets oud-Hollands, iets lekkers en iets waar alle mensen blij van worden. Dat was het Nu staat bij klanten kabel-tv nog op de factuur van Delta Energie, maar dat verhuist naar de factuur van Delta Fiber Nederland. Vroeger le verde Delta alleen energie en kabel televisie. Daarom staan deze pro ducten van oudsher nog steeds op één factuur. Later nam Delta de in- ternetprovider ZeelandNet over en ging ook digitale diensten leveren, zoals internet, telefonie en extra tv- pakketten. Deze diensten werden apart gefactureerd door Zeeland- Net. Later wijzigde de naam naar Delta Fiber Nederland. Omdat het verwarring bij klan ten kan scheppen en ook een beetje onlogisch is, maakt Delta vanaf 1 december een duidelijker onder scheid in facturen voor energie (stroom en gas) en digitale diensten (internet, tv, bellen). Tegelijkertijd breiden de twee bedrijven de on line-service uit. Op hun smart- phone kunnen klanten hun pro ducten en diensten eenvoudig be heren en zo nodig wijzigen. Klantsysteem Om dit mogelijk te maken, neemt Delta deze maand een nieuw klant- systeem in gebruik. Klanten wor den per brief en met een folder geïnformeerd over wat er voor hen wijzigt en vanaf welk moment en op welke manier ze toegang krijgen tot de nieuwe MijnDELTA. Met de invoering van het nieuwe klantensysteem vereenvoudigt Delta ook de factuurdatum. In de huidige situatie betaalt een klant op basis van de dag waarop het con tract is afgesloten. Vanaf 1 decem- Delta neemt deze maand een nieuw klantsysteem in gebruik ber betaalt iedere klant per hele ka lendermaand. Om die overstap mo gelijk te maken, zal Delta eenmalig een verrekening toepassen. Iedere klant krijgt een specificatie met bij behorende toelichting. Extra's Aan de prijzen die Delta Fiber en Delta Energie rekenen, verandert dat niets. Afhankelijk van het pak ket dat een klant heeft, wordt er wel een aantal extra's toegevoegd. Met de belbundel Bellen Altijd kan per 1 december in Europa onbeperkt worden getelefoneerd. De belbun del heet daarom voortaan Onbe perkt Europa. Klanten met de bel bundel Avond Weekend bellen vanaf 1 december ook overdag on beperkt in Nederland. Deze bundel heet straks Onbeperkt Neder land. Het zenderpakket Pluspakket wordt vanaf 1 december uitgebreid met nieuwe zenders, zoals FOX Sports 2 en 3, Animal Planet en het Duitse RTL. Mensen die alleen tv en bellen afnemen, krijgen voort aan het abonnement TV Internet en Onbeperkt onderling bellen. Voor het internet (100 Mbps) wor den de eerste twee jaar geen kosten berekend. Klanten worden per brief en met een folder geïnformeerd over wat er wijzigt dinsdag 12 november 2019 GO op de middenstip van Ajax A Norman Dijst laat zich door zijn ziekte, MS, niet beper ken en reist met zijn foodtruck Poffers aan Zee allerlei festivals af. Hij verkocht zijn poffers zelfs op de grasmat van zijn favoriete voetbalclub. Voor Dijst het be wijs: ,,Je kan alles bereiken in je leven." - Norman Dijst Delta Fiber Nederland en Delta Energie maken de facturen voor klanten overzichtelijker. Per 1 december krijgen ze één reke ning voor telecomdiensten en één factuur voor de levering van energie. Frank Balkenende Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 37