Jf Jf 24 Corrie Hamelink-Deij Maria Remijnse - Goeree Cornelia Adriana Koks-Baarends Truus van Garsel - Weststrate Truus van Garsel Weststrate Truus van Garsel Mirthe Besems OVERLEDEN En toch - telkens weer - zullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet watje zei. Intens bedroefd, en dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte zacht en kalm is ingeslapen mijn vrouw, onze mama en oma echtgenote van Wim Hamelink 2 september 1947 f 6 november 2019 Wim Wendie en Ad Vera en Emma Paultje t Harrie f Churchilllaan 302 4532 ME Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 13 november om 10.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats, Bellamystraat 28b. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemd uitvaartcentrum. -Corrie- T Goes, 8-11-2019 Om je heengaan zijn we treurig Om wie je was zijn we dankbaar Onze schoonzus Familie van Garsel Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jarenlang heeft Truus de tenues van onze spelers gewassen. We wensen John en verdere familie alle kracht toe om dit grote verlies te dragen. w Lewedorpse Boys ^f(e£emi%ASitimcL maandag 11 november 2019 PM De kaars leek bijna eindeloos Maar is nu stil gedoofd. Zacht en kalm is rustig ingeslapen onze ma, oma en oud-oma weduwe van Kees Remijnse Kloetinge, 13 februari 1925 Goes, 9 november 2019 Annie en Hans Verstraate - van Deutekom Lydia en Willem, Vieve Andrea Rinus en Janny van Deutekom - de Kok Marjanka en Bob, Yannik, Bodil, Sazet Vincent en Esther, Fenna, Noan Véronique en Han, Boaz, Tycho Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Binnenpoort 1 van Zorgcentrum Randhof voor de goede verzorging en verpleging. Correspondentieadres: Golda Meirstraat 22 4463 DA Goes Onze ma, oma en oud-oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20, te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 12 november van 19:00 tot 19:30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij de familie uw aanwezigheid op prijs stelt, zal worden gehouden op woensdag 13 november om 09:30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in de lounge van het crematorium. Langzaam is ze weggegleden, onze lieve, zorgzame en bescheiden moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Cor Koks Goes, 27 maart 1930 Goes, 8 november 2019 Heinkenszand: Sjef Leiden: Prinsenbeek: Sander Suus Sjoerd Britt, Bink Henriëttet Rinus Kloetinge: De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Niemand is ooit voorbereid op een voorgoed vaarwel Veel te vroeg is van ons weggenomen, mijn lieve vrouw, mijn steun en toeverlaat, onze moeder en oma Wemeldinge, 3-3-1952 een pleister voor dit verdriet, die bestaat er niet John (Sjors) van Garsel Ester Bianca Germana Tessa en Kees en kleinkinderen Damstraat 11,4456 AV Lewedorp Als je nog even bij Truus wilt kijken, kan dat op maandagavond 11 november van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Woensdag 13 november nemen we van Truus afscheid om 13.00 uur in dorpshuis 'de Wemel' Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend brengen we haar lopend naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna herdenken we haar rijke leven in 'de Wemel'. Kom zoals je bent. Bloemen vol dartelende vlinders en wind, Die zachtjes ruist door de bomen Ik zie mijn bloementuin en weet De tijd van rust is nu gekomen Verdrietig maar vervuld met mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze moeder, schoonmoeder, oma, opoe en omi 25 november 1934 7 november 2019 Weduwe van Gilles Laurentius Menheere Carolien Huib en Aletta Margret Connie Gerrie en Petra Ron en Jeanet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie adres: G. Menheere, Brederodestraat 16,4481AE Kloetinge Donderdagavond 14 november 2019 van 19:30 tot 20:00 is er gelegenheid om afscheid te nemen van Lenie in het uitvaartcentrum gelegen aan de Scottweg 1-01 te Goes. De plechtigheid, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden in het Geerteshuis te Kloetinge op vrijdag 15 november 2019,14:00 uur. Gelegen aan de Jachthuisstraat nr 3. De begrafenis zal om 15:00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Kloetinge gelegen aan de Kapelseweg. Na de begrafenis is er in het Geerteshuis gelegenheid tot 17:00 om de familie persoonlijk te condoleren. Zij hield ontzettend veel van witte bloemen. Fly, fly little wing Fly beyond imagining The softest cloud, the whitest dove Upon the wind of heaven's love Past the planets and the stars Leave this lonely world of ours Escape the sorrow and the pain And fly again In stil verdriet nemen wij afscheid van ons nichtje Overleden op de jonge leeftijd van 34 jaar. Wij zijn Kitty en Henk Stange dankbaar voor hun onvoorwaardelijke liefde en zorg. Namens de familie, Heieen en Willem Besems Kamperland, 7 november 2019 Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24