FAMILIEBERICHTEN 15 JftfeOVERLEDEN Kornelia Doene - Boogaard -Corre ct met Jaap Doene 124-08-1982 Corre Doene Boogaard Cor Lemmers Piet Tolhoek Neeltje Johanna Remijn Len Janna Maria Bakker COLOFON Familieberichten donderdag 7 november 2019 - Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen nemen we afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Toren 23 augustus 1935 15 november 2019 Janny en Pierre Vermeule - Doene Adrie Doene Caroline en Gert Jan Wisse - Doene Sven Julia Krekepad 15 4361JJ Westkapelle Moeder is thuis. Donderdag 7 november van 19.00 tot 20.00 uur kunt u persoonlijk afscheid van haar nemen. Op maandag 11 november om 11.00 uur bent u uitgenodigd de afscheidsbijeenkomst bij te wonen in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Westkapelle, de meiden van SVRZ en Zeeuwse Zorg voor de liefdevolle verzorging. We zijn verdrietig omdat onze lieve zus en tante er niet meer is Ze was de verbindende factor binnen onze familie Jo Casetta. Jo en Ro Boogaard. Siets v. Vaardegem. Neven en Nichten. Westkapelle. 5 november 2019. Leendert Cornells Davidse "Mijn laatste kaart is nu gespeeld" Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven hebben we afscheid moeten nemen van onze pa, schoonpa en opa weduwnaar van Finy Lemmers-Essers maatje van Donny van den Bos Swalmen, 9 december 1934 t Oost-Souburg, 5 november 2019 Tilburg: Nicole en Jos de Roos-Lemmers Yannick en Maaike Zorgcentrum Ambachtsveld, Ambachtsveld 27, Oost-Souburg Correspondentieadres: Grevenbichtstraat 3,5043 MA Tilburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 9 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze neef echtgenoot van Hannie Kooman Yerseke: Ko en Marijke Tolhoek Oudheusden, 4 november 2019 HEERE! Gij doorgrondt en kent mij. Psalm 139lb Heden werd door de HEERE Thuisgehaald onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: Adrie Remijn, in herinnering Riet Remijn-Flipse Middelburg: Jos Remijn Nel Remijn-Poppe Velddriel: Helm Remijn Annemie Remijn-Buur Middelburg: Ineke Maljaars-Remijn Sam Maljaars Middelburg: Martien Beekman-Remijn Piet Beekman (achterjneven en (achter)nichten Vlaardingen, 5 november 2019 Woonzorgcentrum Uitzicht Correspondentieadres: Familie S. Maljaars Oude Vlissingseweg 36 4336 AD Middelburg Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 9 november van 10.30 tot 11.15 uur in het rouwcentrum Holy, Olmendreef 160 in Vlaardingen. Aansluitend wordt om 11.30 uur de rouwdienst gehouden in de aula van begraafplaats Holy, Olmendreef 150 in Vlaardingen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. In het huis van mijn Vader zijn vele woningen. Johannes 14:2a Jan Rijnhout Geen bloemen. PM Met verdriet hebben we afscheid genomen van onze lieve en zorgzame broer, zwager en oom 23 januari 1947 15 november 2019 Zuidhof, Sint Laurens Enkhuizen In gedachten zijn we bij Willy, de kinderen en kleinkinderen. 's-Gravenhage: Nelly van der Werf-Davidse Hardinxveld- Wim Davidse Giessendam: Karen Davidse-Brants neven en nichten Apollostraat 23 3371 XB Hardinxveld-Giessendam Op de mooie leeftijd van 93 jaar is onze lieve moeder, oma en overgroot-oma overleden Zij laat ons vele dierbare liefdevolle herinneringen na. weduwe van Kees en Anneke Rijnhout-Epskamp Jan en Addie Rijnhout-van den Ende Frits en Bouwke Rijnhout-Drent Adri en Mieke Rijnhout-Sluiter Sanja en Ruud Melse-Rijnhout klein- en achterkleinkinderen 4 november 2019 Correspondentieadres: Lorentzlaan 49 4532 KN Terneuzen Op D.V. maandag 11 november is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Gereformeerde Kerk 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Levensbron'. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. dpg ^familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43