12 FAMILIEBERICHTEN Jacobus Pieter Paulusse Ko KV OVERLEDEN Fons de Clippelaar Pieternella Irma van de Velde - Koens ÏÏ9\ KriV'- Patrick de Block weduwnaar van Maria Rosalia Verlinden Nelly weduwe van Guust van de Velde Tiny Schotvanger-van Leijden weduwe van Dirk Schotvanger Piet Mahu ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Een vriend ging heen Veel te snel, zoals je leefde Goede reis, je laatste We hebben afscheid moeten nemen van Zoon van Jan de Block t en Roos de Block-Vermeulen t Trots baasje van Tyson C 31 maart 1972 t 2 november 2019 Correspondentieadres: mr. E.A. Sergeeva (Axent notarissen) Claushof 2 4532 BB Terneuzen Woensdag 6 november zal er om 10.30 uur een korte afscheidsdienst plaatsvinden in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid afscheid van Patrick te nemen. Zijn ogen straalden liefde. Hij nam elke dag met volle kracht. Zijn herinnering blijft leven en hij blijft voor altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Roza de Clippelaar-van Goethem Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Roza Marco in herinnering en Eli Max, Giulia Steven en Petra Sven, Luca, Jarno Estella en Coen Fleur, Sem Anja en Peter Lise, Esmée, Anouk Vogelwaarde, 3 november 2019 Correspondentieadres: T.A.V. familie de Clippelaar Coöperatie DELA, Rucphensebaan 93, 4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Fons in het uitvaart centrum aan de Spoorweg 4 te Hulst, op woensdag 6 november van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 7 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis in besloten kring. dinsdag 5 november 2019 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Vlaardingen, 26-10-1922 f Terneuzen, 03-11-2019 Terneuzen: Ronald Paulusse Biervliet: Piet f en Catrien Paulusse-Schram Knokke-Heist: Alexander en Gillis Paulusse-Daese Jibbe, Imke Breskens: Sonja en Jack Fijnaut-Paulusse Tren Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle zorgen die Ko in "Ter Schorre" heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: R. Paulusse, Merwedelaan 3, 4535 EV Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 8 november om 10:30 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend aan de plechtigheid begeleiden we Ko naar zijn laatste rustplaats op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis bent u welkom in de koffieruimte van Monuta voor een informeel samenzijn. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Je sliep zo stil vannacht de zon kon niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Kruisdijk Schoondijke, Breskens, 18 januari 1931 4 november 2019 Groede: Peter van de Velde Breskens: Tonnie en Marja van de Velde - de Nooijer Maikel t Manuela <7 en Tim Correspondentieadres: Rijksweg 21 4503 GJ Groede Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van de Hooge Platen en aan dr. van Noorden voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. i-iCT Degenen die ik Hefreb verlaat ik, om degene die ik liefrad terug te zien. Verlangend naar het einde is, zacht en kalm, van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma, mijn zus en schoonzus in de leeftijd van 86 jaar. Best Josta en Ruud van Hoof Stefan Koewacht Els en Rinus Koster Kim en Marcel - P Iris Terneuzen Bob en Ans van Leijden Rotterdam Toos Schotvanger Terneuzen, 4 november 2019 correspondentieadres: Binnenpad 10 4576 CD Koewacht De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 8 no vember om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 'Bachten Dieke', afdeling de Parel, voor alle goede zorgen en aandacht. Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven lang gegeven, dat was je wil Je strijd is gestreden, vol zorg en moed Verbazingwekkend krachtig 't Is op. Zo is het goed. Met liefde nemen wij afscheid van onze lieve pa en opa weduwnaar van Annie Mahu-de Blieck in de leeftijd van 81 jaar. Hulst Mariëlla en Gerard Gert-Jan Laura en Bram Heikant Inès en Emmanuel Céleste Jentl Julie Thibeau Hulst Tom en Loes Jeroen Eline 2 november 2019 Correspondentieadres: Rossinistraat 17 4561 VP Hulst De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 7 november om 11.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alg. begraafplaats aan de Dorpsstraat in Graauw. - Schriftelijke condoleance - Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63