020 26 23 600 Doe iets goeds voor jezelf. Soepele gewrichten? Movizin Artroform ADVERTENTIE Heupen Spieren FOCUS OP EEN GEZOND ACTIEF LEVEN: Gezond oud worden is de droom van iedereen. Je kunt er zelf iets aan doen, bijvoorbeeld door een gezonde levensstijl te ontwikkelen, zodat je je niet alleen nu, maar ook later zowel fysiek als mentaal lekker voelt. De gezondheid is een duur goed en dus dienen we er zuinig op te zijn. Toch ne men vele lichaamsprocessen natuurlijk af, wanneer we ouder worden, maar door een wijziging van levensstijl kun nen we dit op een preventieve manier aanpakken, zodat we makkelijker ge zien oud worden. Als je volop wilt ge nieten van het leven als senior, dan moet je dus investeren in je lichamelijke en geestelijk gezondheid. Maak van je oude dag een goede Eén van de factoren, die van belang is voor je geestelijke gezondheid, is sociaal actief en betrokken te zijn in je naaste omgeving en de maatschappij. Een goed sociaal netwerk is essentieel; onderneem samen activiteiten en doe dingen die je interesse hebben. Gezond oud worden doe je niet in je eentje. Het kiezen voor gezonde en natuurlij ke voeding draagt eveneens bij aan een goede oude dag. Weet wat je eet; zet bij voorbeeld groente en fruit op je menu, wees matig met vlees en eet vaker vette vis. Dit gecombineerd met regelmatig eten, zich de tijd ervoor nemen en niet te veel eten, doet je gezondheid en je li chaam goed. Hersenoefeningen om de hersenen te trainen kunnen ook van belang zijn. De scherpte van ons brein hangt af van hoe vaak we het gebruiken. Denk aan puzzels, sudoku, scrabble enz. Gezonde hersenactiviteit helpt je langdurig hel der te blijven. Zorg dat je actief blijft Onze botten, gewrichten en spieren zorgen ervoor, dat we kunnen bewe gen. Soepele gewrichten en spieren zijn belangrijk voor ons welbevinden. Bewe ging en een actief leven is goed voor het behoud van een goede gewrichtsfunc tie en soepele spieren. Het helpt ook de botten stevig te houden, want beweging stimuleert de botopbouw. Door je ge wrichten en spieren te ondersteunen, kun je een actief leven blijven leiden, ook wanneer je ouder wordt. Movizin Complex is een Movizin □meilvita 3 x steun: Movizin Complex is een op maat gemaakt trio van plantenextracten voor de gewrichtsfunctie. Daarnaast is Movizin Complex ook rijk aan natuurlijke vitamine A en B. auietlvila Artroform bevat ook het mineraal mangaan, wat van belang is voor de vorming van bindweefsel in kraakbeen en botten. Knieën Enkel en voor je gewrichten en spieren. Magnesium is een veelzijdig mineraal. Naast de spieren te verzorgen, is het ook van belang voor het zenuwstelsel, de botten en de opbouw van lichaamseiwit. OF GA NAAR: WWW.WELLVITA.NL Schouders Ellebogen Gezond en vitaal ouder worden complex unieke combinatie van drie plantenextracten: gember*, rozenbottel* en boswellia* die het kraakbeen en de gewrichten ondersteunen. De formule is aangevuld met vitamine C om de vorming van het kraakbeen te bevorderen en vitamine D om de spieren en botten te ondersteunen. Complex *Cezondheidsclaim in afwachting van Europese toelating. Artroform is een speciaal ontwik kelde formule met extracten van kurkuma* en gember* voor de gewrichten. Het actieve bestand deel, curcumine, in kurkuma helpt de soepelheid van de gewrichten te behouden. Gember onder steunt als antioxidant het immuun systeem en kan zo helpen de ge wrichtsfunctie te ondersteunen. Artroform We zijn voortdurend in beweging en vragen veel van ons lichaam. Met de jaren kunnen we soms hulp gebrui ken om onze gewrichten te "smeren", zoals de knieën, heupen, vingers, schouders, rug of nek. Hoewel een actief leven goed is voor de gewrichtsfunctie, kan fysieke belasting en een statische werkhouding zoals herhaalde bewegingen, zwaar tillen en langdurig stilzitten de conditie van het kraakbeen beïnvloeden. Wellvita heeft meer dan 30 jaar ervaring met het ontwikkelen en produceren van natuurlijke voedings supplementen. We bieden voedingssupplementen aan voor je gewrichten en spieren, die aan de hoogste kwaliteitseisen voldoen. Al onze producten vertrouwen op eeuwenoude kennis van planten uit de natuur, die onze gezondheid kunnen ondersteunen en deze worden geproduceerd onder gecontroleerde omstandigheden. MagiLex is een magnesiumolie uit de Zechstein bron, de zuiverste magnesium ter wereld, te gebruiken voor ontspan ning van de spieren. Magnesium speelt een rol bij het behoud van sterke en soepele spieren. MagiLex kan direct op de vermoeide spieren worden gesprayd en wordt snel opgenomen door de huid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 18