FAMILIEBERICHTEN 25 dpg Patricia den Engelsman h V.v ki ■li' OVERLEDEN Patricia den Engelsman-Gaelens Patricia den Engelsman-Gaelens Johanna Antonia Kanters - Joke - Johannes Francke Miel van Duyse m 1 f W i 1i I FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten maandag 4 november 2019 ZV Haar gezin, haar kracht, Haar interesse voor het leven, Haar moed, zo sterk. Zij heeft er alles voor gegeven. Te midden van haar gezin dat haar zo lief was, en dat zij altijd met veel zorg en toewijding omgaf, is overleden mijn vrouw, (schoon)moeder, onze lieve oma en dochter echtgenote van Jaap den Engelsman 14-04-1956 - Terneuzen - f 01-11-2019 Terneuzen: Jaap den Engelsman Terneuzen: Jeroen en Christel llvy, Julan Terneuzen: F.J. Gaelens F. Th. Gaelens-Suij f Correspondentieadres: Keeten 2,4535 JJ Terneuzen Patricia ligt opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar nog gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen op woensdag 6 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 7 november om 10.30 uur in de aula van het naastgelegen crematorium. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naasten persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Schorre, met name woning D8, vooralle goede zorgen. Verder van de wereld weg elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Verdrietig zijn wij omdat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Kees en Ineke Piet en Annita Wim en Rina Rinus en Corrie en kinderen Laat me gaan, als je ziet dat ik niet meer echt kan leven Laat me gaan, als mijn lijf zichzelf niet meer kan redden Laat me gaan, als geen woorden meer komen over mijn lippen Floud me niet hier als ik vervreemd van je verder ga Laat me gaan In liefde losgelaten onze lieve vriendin Terneuzen, 1 november 2019 Jo en Gre Krijn-Dieleman Stefan en Stacey, Isabelle, Leonore Moniek Op 2 november 2019, heeft echtgenote van Aloijsius Augustinus Kegels f 06-04-1996 op 94-jarige leeftijd haar aardse bestaan los gelaten. Moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma van Frans en Rosalie Kegels - Schreurs Jeroen Kegels en Inge Morcus Melissa Ivo Kegels Boas, Isa Familie Kanters Familie Kegels Sas van Gent, 2 november 2019. Bolwerk 22,4551 AG Het afscheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op vrijdag 8 november om 11.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5/6, 4551BG Sas van Gent. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten, bij te praten en eigen ervaringen betreffende Jo te delen. Ma heeft altijd in eenvoud geleefd en wilde haar afscheid in dezelfde sfeer laten verlopen. Een bijdrage voor het onderzoek naar de ziekte van Alzheimer is zeer welkom. U kunt een bijdrage achterlaten in de daarvoor bestemde box bij Familiehuis De Geslootene Boom of overmaken naar Alzheimer Nederland op nr.: NL13 INGB 000 000 2502 Na vele moeilijke jaren is uit onze familie weggenomen onze zwager en oom in de leeftijd van 89 jaar, sinds 15 oktober 2011 weduwnaar van Jacoba de Puit Middelburg: Corrie Geschiere - de Puit Krijn Geschiere - in herinnering Maat Geschiere - de Puit Adri Geschiere Terneuzen: Truus Slabbekoorn - de Puit Ko Slabbekoorn - in herinnering neven nichten 1 november 2019 Volkomen onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van Miel was jarenlang naast bestuurslid ook penningmeester namens de v.v. S.T.E.E.N. Wij wensen Agnes en Mireille veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. S.T.E.E.N. Sint Jansteen1 november 2019. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 kr media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56