S0 i V FAMILIEBERICHTEN 17 Cornelis Johannes David Bareman A Gerrit Hendrikus Johannes Kuipers Pieter Johannis Arendse VERJAARDAG de heer A.C. Kousemaker OVERLEDEN Kees Lieve Dorianne, Fred Knops Fred Knops Gerrit Tannetje Gideonse - Roelse Op 9 november hoopt onze vader, voormalig huisarts te Serooskerke (W) 100 jaar te worden. Wij vieren deze heuglijke gebeurtenis met de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Landgoed Rijckholt Calvlietlaan 11 appartement 9 4494 NZ Geersdijk "De Heer is mijn Herder..." Door Zijn engelen Thuis gebracht onze lieve, bijzondere broer, zwager en oom Terneuzen, 8 juli 1962 f Zierikzee, 31 oktober 2019 Terneuzen, Adri en Dineke Bareman-Duerink 's-Heer Arendskerke, Ineke en Kees Kabboord-Bareman Axel, Corlien in herinnering Pim van der Heul Venray, Suus Bareman Rotterdam, Joke en Harry in herinnering Markusse-Bareman en (achter) neven en nichten Correspondentieadres: C.A. Kabboord Boudewijnstraat 9 4458 BX 's-Heer Arendskerke D.V. donderdag 7 november zal om 11.00 uur een samenkomst van Woord en gebed gehouden worden in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, voorafgaand is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. De familie is dankbaar voor de goede zorgen die Kees in de afgelopen jaren mocht ontvangen, eerst bij het Gors te Zierikzee en daarna in Allévo Cornelia te Zierikzee. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter H.J. Engelen en alle medewerkers/vrijwilligers van afdeling Zandplaat. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid. Wij wensen zijn naasten en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Camping Zeelandia Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, delen wij u mede dat is overleden weduwnaar van Joke van Hilst Rotterdam, 1 mei 1922 Middelburg, 26 oktober 2019 Tot het einde toe hield hij de regie in eigen hand. Jos en Bianca (in liefdevolle herinnering) Wil Paul Gwen Catherine en Job jasmina, Thyra Onze bijzondere dank gaat uit naar huisartsenpraktijk de Getijdenmolen en de medewerkers van Zorgstroom team Maisbaai voor de liefdevolle verzorging en ondersteuning die hij heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Moerweide 91 2811JC Reeuwijk De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. - Peter - Neem Heer mijn beide handen Dankbaar voor haar lange leven nemen wij verdrietig afscheid van onze moeder, oma en overgroot oma, in de gezegende leeftijd van 102 jaar sinds 28 juni 1993 weduwe van Abraham Gideonse 4 juni 1917 Koudekerke 31 oktober 2019 Zoutelande: Marie de Visser - Gideonse Wim de Visser Middelburg: Huib Gideonse Prina Gideonse - de Meulmeester Middelburg: Ko Gideonse in liefdevolle herinnering Nel Gideonse - Geelhoed Halsteren: Nel Aantjes - Gideonse Aaike Aantjes Oost-Souburg: Anneke Gideonse Wil de Smit Vrouwenpolder: Wim Gideonse Ria Gideonse - Dominicus Veere: Ad Gideonse in liefdevolle herinnering Klein- en achterkleinkinderen Veere, 31 oktober 2019 Correspondentieadres M. de Visser- Gideonse Sloestraat 32 4374 BP Zoutelande De dankbaarheidsdienst, geleid door ds. J. Droogsma, zal woensdag 6 november om 13.00 uur worden gehouden in de kleine kerk aan de Kapellestraat in Veere. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zand- dijkseweg in Veere. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de "Korenmaat" in de Kapellestraat. Onze dank voor de liefdevolle verzorging van de cfgelopen tijd aan het team van zprgstroom Veere oost, team Tulpstaat 8 Koudekerke en de huisartsenpraktijk van Tol in Veere. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. zaterdag 2 november 2019 PM Psalm 23 Bedankt dat je in ons leven was. We gaan je missenI Wij wensen haar ouders en verdere familie kracht toe bij het dragen van dit verlies. Corry en John Snoep. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend nu plotseling niet meer bij ons maar voor altijd in ons hart. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet nu wij, geheel onverwacht, afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader en opa Geboren te Kruiningen, 27 mei 1944 Overleden te Middelburg, 29 oktober 2019 Mirjam Knops Jenad Valentijn Marijn Knops en Karen de Waele Fenne Evi Correspondentieadres: Lingestraat 46 4388 SE Oost-Souburg Op dinsdag 5 november om 14.00 uur nemen we afscheid van onze vader en opa. U bent van harte welkom in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Niemand is zoals jij Vervuld met goede herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Oost- en West Souburg Gent (België) 4 augustus 1941 30 oktober 2019 Corry Arendse-Gideonse Remon en Annemieke Rik De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 6 november om 13:30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Correspondentieadres: Dirck van Delenstraat 24,4336 DV Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45